V minulosti som sa liečila na depresiu. Momentálne nemám žiadne konkrétne problémy, ale stále mám pocit, že niečo mám ešte v sebe nevysporiadané, len to neviem nájsť. Ten pocit vyplýva z letmých úzkostí niečoho, čo neviem zachytiť. Niečo ma niekde ťaží, no neviem čo.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Ste osoba, ktorá má psychický kontakt s organickým životom v kozme cez bunky vlastného tela. Jednoducho ste iná ako bežní ľudia. No vy odmietate svoje podvedomie a chcete žiť klasický ľudský život. Nemám pocit, že by ste boli ochotná niečo na svojich postojoch zmeniť.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo žilový systém v celom tele. Stupeň chorobnosti je 80, čo je už bežiaca chorobnosť. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca choroba. V tukových bunkách produkujete asi 1000 jednotiek látok, ktoré poškodzujú organizmus.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od tela a naznačuje to na rozsiahle psychické problémy. Cítiť, že nechcete svoju psychiku riešiť a pokračujete v psychickej devastácii.

Povaha
Ste atypicky psychikou dlhodobo usadená vo vnútri buniek tela, čo je neštandardný stav. Mali by ste byť usadená v niektorej zo 6. neurónových oblastí ako je veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Psychický prienik dovnútra buniek umožňuje psychický kontakt do kozmu k organickému životu v obrovských vzdialenostiach. Tento kontakt sa realizuje cez bunky vášho tela. Vy chcete žiť bežným životom, ale tento kontakt, ktorý máte od embryonálneho obdobia, vás núti žiť inak. A to je váš hlavný problém. Vy to odmietate a chcete žiť klasickým životom. To prináša destabilitu psychiky.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na organický život v kozme. Povrchová vzrušivosť: súboj s Ufo organickým životom vo vás na psychickej úrovni. Pohlavná vzrušivosť: vzájomná agresívnosť a útočnosť na kontakt s organickým životom v kozme. Citová vzrušivosť: tvrdo a zaťato žiť bežný život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Máte ich biele, teda tendencia k šťastnému osudu. No v zásade ich odmietate. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly, ktoré obsahujú reálny kozmos a organický život v kozme. Základy gréckej kultúry a duchovnosti.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Dôsledne a tvrdo odmietate žiť to, čo vám nadelil život a priam zúrivo chcete žiť klasickým životom. A to je váš hlavný problém.

Chromozómová história
Púť vašich chromozómov začína v Indii, kde sa miešajú s čínskymi, ktoré sú dosť od duchovnosti. Putovali cez Ďaleký východ, Aljašku a tu sa miešali s červenými chromozómami a putovali do Európy. Červené chromozómy sú systém znásilnenia duchovnosti pre praktické účely.

Génové predpoklady
Vaše génové retiazky sú od seba vzdialené a mali by ste žiť silne duchovne. Bežní ľudia ich majú pevne pri sebe. Pokiaľ nežijete duchovne, podvedomie ide proti vám.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snových pochodoch je plno anjelských sfér, kontakt s organickým životom v kozme, ale vy spravíte všetko, aby ste s tým nemali nič spoločné.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď prijmete to, čo máte v sebe. Ináč zostane stav ten istý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.