Asi pred troma rokmi som pocítila potrebu vedieť niečo viac o živote, ceste a súvislostiach, prečítala som veľa kníh, navštívila viacero liečiteľov. Z viacerých dôvodov som stále ako keby aj tak zostala stáť na jednom mieste a neviem sa dopracovať aspoň k čistejším myšlienkam, stále sa mi nedarí skľudniť myseľ. Potrebujem sa nájsť.

Vešteckými technikami som nahliadol do vášho podvedomia. Stretol som sa s hlbokými duchovnými tradíciami židovstva, zvlášť kabaly a špeciálneho vnímania sveta. No už menej ma teší váš postoj k svojmu podvedomiu. Mali by ste sa oň zaujímať a zvážiť, či vám stojí za to viesť s ním súboj.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku okrem nervového systému. Vnímam, že je ešte z 15. roku života a neprešiel ďalšími vývojovými fázami. Kmeňové bunky na ďalší vývoj máte v sebe. Teda bolo by vhodné vyvolať v organizme stav, aby nervový systém prešiel do dospelosti. Vnútorný systém s tým nebude mať problém. Príčinou tohto stavu je nevhodná chémia pečene. Ostatné je v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal nie je stabilne zakotvený okolo tela. Je vzdialený a už teraz potrebujete psychoterapie a pomoc psychológa alebo terapeuta. Treba vrátiť aurický obal okolo tela.

Povaha
Psychicky ste usadená v mozočku, čo je netradičná psychika. Cítiť tu vplyv židovstva.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na písmená a rôzne geometrické znaky. Celkovo cítiť židovskú kultúru a silný vnútorný ťah k židovstvu. Povrchová vzrušivosť: židovstvo. Pohlavná vzrušivosť: dodržiavať židovské tradície a poslanie žien v tejto kultúre. Citová vzrušivosť: na židovské sviatky, kultúru a tradície. Nie práve štandardné sexuálne podvedomie. Určite bude negatívne pôsobiť na partnerské vzťahy.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivasté až čierne anjelské sféry detských dyslektikov. Plne sa nimi riadite, viac uspokojujete svoje emócie a riešite problémy k neúspechu. Prípadne tak, že to ubližuje vám a celému okoliu.
V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly, ktoré sú plné židovských znakov. Obsahujú hlboké zákonitosti o kozme, ktoré nepozná a nemôže dekódovať ani vedecký svet bádateľov. 7 obalov spolu obsahuje všetky významné diela židovskej kabaly. Obal poslania obsahuje rozvíjať židovské tradície a tú najhlbšiu duchovnosť v tomto smere. Niečo ako posunúť túto duchovnú tradíciu do dnešných a budúcich čias.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Odmietate svoje židovské korene a ich tradíciu. Vediete s podvedomím nekompromisný boj. No zároveň sa usilujete o ezoteriku a duchovno, ale tak ľudsky, bez týchto síl. Teda ste vo vojnovom stave s podvedomím a to vám svoju silu predvádza na vašom nervovom systéme, narúša vzťahy s ľuďmi a usiluje sa, aby ste zostali v samote za každú cenu. Aj je tu množstvo osudových rizík, ktoré varujú. Nad podvedomím ešte nikto nevyhral a iba sa na súboj s ním dopláca. Je plne na vás, čo s tým spravíte. Ja osobne som rešpektoval svoje podvedomie a žijem v súlade s ním a nie podľa vlastných ľudských predstáv.

Chromozómová história
Začína v strednej Európe a je poznačená pravekou znakovou kultúrou v jaskyniach šamanov na Sibíri. Tak isto sa obsah vašich chromozómov podobá kultúram uctievajúcim znaky, hrnčiarstvo a piktogramy. Teda klasická židovská tradícia.

Génové predpoklady
Skúmam vzdialenosti génových retiazok v chromozómoch. Máte ich mimoriadne vzdialené a teda duchovnosť by mala byť na prvom mieste vo vašom živote. Čo zase odmietate a dávate prednosť svojim ľudským osobným túžbam žiť si po svojom a nie v súlade s duchovným podvedomím.

Embryonálny vývoj
Je poznamenaný vplyvom vašich chromozómov a netradičného vnímania všetkého cez piktogramické znaky mozočku. Dekódovanie znakov naznačuje na anjelské sféry detských dyslektikov a to bielu líniu. Zase ich odmietate a radšej chcete sivé a čierne anjelské sféry. Máte strach pred úspechom. Neúspech vás silne priťahuje a vytvára čarovný kruh emócií.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj tu likvidujete židovské tradície. Raz sa presadzujú, a potom ich rázne likvidujete. Ľudia, ktorí odmietajú žiť to, čo majú v podvedomí, to aspoň prežívajú v snoch. Ale tomuto tiež bránite, čo nie je dobré.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ sa spojíte s podvedomím, tak všetko je jasné a svetlá budúcnosť. Pokiaľ budete trvať na svojich ľudských predstavách, tak to bude v živote komplikované.

Pridaj komentár