Tana a Urban- Prosba o radu –2003-10-04 08:11:45


važeny pán Saša Pueblo,som rada ,ze sa mi podarilo na Vašej stranke si prečítat veľa zaujmavých informácii.Dostala som veľa odpovedí na moje otazky v ramci Vášho uverejnenia.Chcem Vás poprosiť o radu a to zdravotný stav môjho syna.Je to veľmi hyperaktívne dieťa,s určitou dávkou agresivity,a to mu spôsobuje problémy na verejnosti,zo zdravotného hľadiska je znížená imunita ,problém s pečeňou a obličkami.Venujem sa meditáciam a rôznym druhom masáži a snažím sa touto cestou mu pomáhať a samozrejme aj sebe aby som sa skľudnila aj ja.Je neprístupný radám a vôbec prijmať informácie.Chcem Vás poprosiť o radu aj ja pri meditáciach mi prichádzaju rôzne informácie ,ktoré mi dávajú predzvesť pri určitých udalostiach ,ktoré sa stanú.Neviem ich správne spracovať,a čo mám preto urobiť,aby som to vedela správnym smerom rozvinúť aj pre ľudí ,ktorý sa na mňa obracaju o pomoc.Vopred Vám ´dakujem.Táňa a Urban

Saša Pueblo – Prosba o radu –2003-10-06 20:50:39


Hyperaktivne dieta treba vytazit cinnostou vsetkeho druhu. Unavit sportom, akoukolvek aktivitou. Vyplnte si prosim dotaznik DC1 a DCM a poslite na moju emailovu adresu. Saša Pueblo

Tana a Urban – Prosba o radu –2003-10-06 22:57:08


Ďakujem za promntnú odpoved.Asi som nie moc výstižne napísala problém s mojím synom Vaše odporučenie už aplikujem sedem rokov .Môj syn má 5x do týždňa tréningy aj dvojfázovo a cez vikend hrá zápasy.Preto som riešila jeho hyperaktivitu športom,ale myslela som na jeho agresivitu v správaní ,kde má problém zvládať emócie a má problém sústredenosti a koncentácie pri učení.Posielam Vám aj vyplnený môj dotazník. Taňa

Saša Pueblo – Prosba o radu –2003-10-13 17:04:19


Co sa tyka vasho syna, tak som sa na dialku napojil na jeho bioenergeticke telo. Nasiel som silne aktivovanu prostaticku zlazu. Silna bioenergeticka aktivita nervstva v tejto oblasti sposobuje nadramcovu tvorbu hormonov. Chut sa pohybovat a byt aktivny. Zaroven som pocitoval silnu aktivitu v slinnych zlazach. To su potom strasne huzevnati ludia. Ako vo filme, niekoho zastrelia a ten znovu a znovu vstane a ide ďalej. Nepoznam uspesnu liecbu hyperaktivity. Poznam tlmenie prilisnej aktivity bylinkovymi alebo inymi preparartmi. To poväčšinou zaberalo. S jeho hormonalnou cinnostou sa treba jednoducho zmierit.
Vam spravim diagnozu aj vestecky profil. Saša Pueblo

Saša Pueblo – Prosba o radu –2003-10-14 18:04:11


Pri dialkovej diagnostike nachadzam u vas tieto disharmonie a zdravotne problemy: velky mozog, stredny mozog, mozocek a miecha su pasivne. Ide hlavne o oblast neuronov. Vyzadovalo by preskumat cinnost neuronov a ich aktivitu a pasivitu, ďalej spravit kineziologicke vysetrenie spravnost vasich vonkajsich a vnutornych podnetov v mysli. Ďalej nachadzam silne bioenergeticky aktivizovane zbytky detskej zlazy. Bioenergia nateka do krvneho riecista. Tento stav moze dynamizovat imunitny system do prilisnej aktivity a sposobovat stav podobny roztrusenej skleroze. Likvidacia buniek vlastneho tela. Hormonalna cinnost je disharmonicka a silne pasivna je epifyza. Odporucal by som alternativne preliecovat hormonalnu cinnost technikou minulych zivotov. Cely vas system zosava bioenergiu z okolia. V nervstve prevlada pasivna cinnost na baze draslika a sodikovy rezim je potlaceny. Silna pasivita nervstva v oblasti panvy, kostrce a podbrusia. Slaba cinnost lymfatickeho systemu v podbrusi. Vase podbrusie prehnane reaguje na podnety v tele. Odporucal by som, aby ste si zacali alternativne liecit hormonalnu cinnost, previedli alternativne vysetrenie aktivity neuronov v mozgu a zamerali sa aj na podbrusie.
Pokial mate zaujem, vyplnte si dotaznik o skleroze multiplex. Tak isto sa mozem na dialku pozriet na vasu psychiku a pochody v nej, pokial chcete. Saša Pueblo

Tana a Urban – Prosba o radu –2003-10-18 17:54:18


Dakujem za odpoved na môj zdravotný stav.Mám záujem,aby ste sa pozreli na moju psychiku a pochody v nej neviem ,ktorý dotazník mám vyplniť o skleróze multiplex.
Taňa

Saša Pueblo – Prosba o radu –2003-10-20 20:59:50


Povaha
Ste hystericka povaha usadena bioenergeticky v ustnej dutine, tu nachadzam nervovy vzruch, konkretne v krvnom riecisti. Naznacuje to mierumilovnu hystericku povahu. Vasu povahu charakterizuje obraz starostlivej a ustarostenej matky nasadenej pre pomoc inym.
Sexualne centrum
Je umiestnene bioenergeticky v podbrusi. Naznacuje typicky zenske spravanie. Charakterizuje ho obraz uponahlanej zeny, ktora nema cas a mysli neustale na pracu a ci tuto pracu dobre spravila. Prilisna starostlivost a dozadovanie sa, aby ludia robili to, co maju v pracovnej naplni.
Sudicky
Astrologicky zistujem obrazy v neuronoch mozocku. Nachadzam tu archetyp stromu a 12 zvierat, za tym kosti, zvieratnik a na konci tohto astrologickeho retazca samana v kozi schopneho komunikovat s mrtvymi dusami. Psychika stavana na ezotericky samanizmus.
Rodova karma
Zistujem vplyv vasich predkov ci uz pozitivny, alebo negativny. Na vas osud pozitivne vplyva saman liecitel. To vas chrani pred neprijemnostami a nedovoli, aby vam ludia ublizovali. Negativny vplyv – muz spiritista, obdobie 30. rocnej vojny. Vykradac hrobov, vzrusivost na mŕtve tela. To vam nedovoluje mat stastie v laske a v partnerstve. Odstranit sa to da uctou k hrobovym miestam, poziadajte duse mŕtvych o odpustenie.
Sexualne podvedomie
Zistujem najhlbsie citove pohnutky, vytvorene pocas detstva. Ide o sexualnu psychoanalyzu. Celkova vzrusivost: na chorych ludi a nie k muzom. Povrchova vzrusivost: orientovana na chorych ludi. Pohlavna vzrusivost: na muzske pohlavie. Citova vzrusivost: je vo vas uzavreta a nepristupna. To naznacuje zlozite partnerske vztahy.
Ine
O skleroze multiplex hovorit nemozeme, z dotaznika vyplyva, ze nejde o tento druh choroby. Saša Pueblo

Pridaj komentár