Naďalej sa programujem využívať na meditáciu aj snový stav. V tomto všetkom sa využíva tá skutočnosť, že po čom silne túžite, to sa potom prenáša do snov. Cez deň alebo pred zaspávaním pravidelne programujete a to postupne, aby ste počas snov zachádzali do všetkých oblastí svojho tela. Po čase sa programujete, aby do vašich snov nezasahovali negatívne iní ľudia a aby ste sa hneď zobudili. Ďalej sa programujete, aby vás vaše sny liečili.

Po určitom čase sa programujete, aby sa sny starali o váš šťastný osud. Neustále musíte prehnane túžiť a túžiť doslova ako smädný na púšti. Potom programujete, aby ste si postupne zapamätali viac snov. Znovu musíte prehnane túžiť ako otrok po slobode. Ďalej programujete, aby ste sa dokázali v sne pohybovať všetkými smermi. Znovu túžite ako milenec po milenke. Pokračujete v programovaní, že v sne počujete, chutnáte, hmatáte, vidíte, čo sa v sne deje cez mozog a nie cez zmyslové orgány. Znovu a znovu túžite ako lakomec po peniazoch. Pokračujete v programovaní, aby ste sa v snoch videli, ako keby ste boli živí.

Znovu a znovu sa programujete a túžite ako samica po mláďati. Ďalej programujete, aby ste počas sna nestratili vedomie a všetko naplno prežívali. Na programovanie môžete využiť aj magnetofón so spínačom počas celej noci. Na kazete máte nahrané svoje túžby, ktoré sa týkajú snového života. Netreba nič vymýšľať, iba neustále trpezlivo programovať a túžiť.

Pridaj komentár