E.J. – Problemy s pamäťou – 2003-09-06 18:23:04


Objavila som vašu i-netovú stránku s poradňou.V období posledných 2-3 mesiacov pociťujem výrazný problém s pamäťou. Vnímamto ako zablokovanie resp. preplnenie krátkodobej pamäte. Uvedomujem si, žepri vysvetľovaní nejakej veci alebo problému mám ťažkosti s jasným azrozumiteľným štýlom komunikácie z mojej strany, čo sa mi nikdy predtýmnestávalo. Som komunikačný typ, bez problémov som vždy vedela reagovať na 7vecí zároveň. Teraz mám problém sa sústrediť na to, čo mi niektohovorí alebočo čítam a dokonca sa mi stáva, že sa musím veeeeeľmi sústreďovať na svojslovný prejav, aby som nestratila zo zreteľa, čo som vlastne pôvodne chcelapovedať. Pritom ale nezabúdam na veci, ktoré mám zariadiť. Len v komunikáciisa zablokúvam. Tento problém vnímam zo dňa na deň čoraz intenzívnejšie. Jemožné, že je to z prepracovania ?Ak by ste boli tak láskavý a vedeli mi poradiť ako si s týmto poradiť, budemvám veľmipovďačná. Želám pekný deň a vopred ďakujem .

Saša Pueblo – Problemy s pamäťou – 2003-09-06 18:23:32


Vestecky profil
Povaha
Ste hystericka povaha usadena bioenergeticky v ustnej dutine. Ste nasadena nicit samu seba. Nie zrovna stastne!
Sexualne centrum je ulozene v hlave, co naznacuje na zenu s muzskymi ambiciami. Chcete byt najlepsia a doslova intelektualne uznavana za kazdu cenu. Jednoducho to prepinate a ublizuje Vam to.
Sudicky
Do vienka ste dostali pri narodeni zostat veselym dievcatkom a rozdavat radost. No asi rodicia a Vase ambicie Vas odpojili od Vasho podvedomia. Teda nezijete to, co ste dostali do vienka. Psychicke aj karierove problemy.
Rodova karma
Zaznamy Vasich predkov, ktori Vas v tomto zivote ovplyvnuju: muz, zil v ranom obdobi kapitalizmu, spachal samovrazdu. Nedokazal uspokojit ambicie najblizsich. Pozitivny vplyv: mnich v stredoveku, vzdelanec, no holdoval alkoholu. To posobi na to, ze Vas ludia maju radi, ste vitana a oblubena.
Sexualne podvedomie vytvorene v detstve vychovou rodicov je standardne a otocene k muzom. Ste schopna s inym pohlavim vytvorit harmonicky vztah.
Mentalne programy
Silny program na vzdelavanie a vitazenie. Slaby program na uzivanie si zivota a relax. Neviete oddychovat.
Capnomantia
Ste posadnuta pracou a pracovnym nasadenim. To sa Vam vypomsti zhorsujucim sa zdravotnym stavom. Varovanie. Pokial nezmenite stvave tempo, tak problemy so zrakom budu narastat.
Cephalomantia
Mate prehnane predstavy o tom, ze ti druhi su lepsi. Navyse to chcete dohnat hlavne technikou tvrdej prace. Viac premyslat a menej slapat kapustu.
Cleidomantia
Neustale si opakujete vo vnutri, ze nie ste dost dobra a otecko sa bude hnevat. Treba Vas zbavit emocionalnych put s minulostou.
Daphnomantia
Najvrucnejsi vztah mate k otcovi, ktory to vedel zneuzivat a manipulovat Vas tam, kde chcel. Nechcel z Vas dievcatko, ale stroj na vyrobu uspechov. Len vtedy mohol byt na Vas hrdy. Aj keď budete najlepsia, tak Vam otec lasku neda. Viem, ze iba to Vas motivuje k dalsiemu uspechu. No toto Vam nezavidim. Saša Pueblo

Pridaj komentár