A 325 – Problémy s bunkovou imunitou – 2005-02-23 19:13:23


Mávam časté choroby, častý herpes na tvári a vo vlasoch ( už od 17 rokov )a zníženú bunkovú imunitu.

Saša Pueblo – Problémy s bunkovou imunitou – 2005-02-23 19:14:26


 

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Mali by ste sa intenzívne venovať svojmu zdravotnému stavu. Cítiť silné riziká a možné narastajúce problémy. Preventívna liečba imunitného systému je vhodná a žiaduca.

Diagnostika Silva objekty: čierne štvorce nachádzam skoro všade. Nie dobré znamenie.

Diagnostika reiki bioenergie: silný biomagnetický stav energií, ale iba v mozgu a nie v tele. Zosávate energiu z okolia a aj ju strácate. Nie dobrý energetický stav, treba napraviť.

Diagnostika kyvadlom: odmieta kresliť mozoček, pľúca, pečeň a slezinu a vlastne skoro všetky orgány v tele.

Diagnostika Silva údržba: všade ticho, žiadna aktivita, vyzerá to ako v opustenom meste, kde nie je život.

Diagnostika automatickou kresbou: tenké čierne čiary sa objavujú skoro všade. Nebýva to zvykom.

Diagnostika rezonanciami: všade sa tvorí veľa nových buniek. Organizmus neustále produkuje nové a nové drobné tvary na všetkých orgánoch. Ide o drobné výrastky na orgánoch.

Diagnostika echolokačná: organizmus nevracia späť bioenergetickú echolokáciu. Chorobné stavy.

Diagnostika astrálna: ponoril som sa do vášho fyzického tela. Vedie ma to k lymfatickému systému, ktorý nie je v poriadku. Zlé prepojenie cez špongiovitú hmotu v krčnej oblasti, cítim tu silné tlaky. Treba túto oblasť liečiť. Silné tlaky lymfatického moku v lymfatickom riečišti.

Diagnostika totemovým zvieraťom: útočí na oblasť krku, vytrháva lymfatickú špongiu a zanáša ju k lekárom. Treba sa tejto oblasti venovať vážne.

Diagnostika šamanskými hlasivkami: upozorňuje na riziká v oblasti imunitného systému.

Diagnostika aurického vyžarovania: všade veľa krížikov. V aurickom obale špirálovité lieviky do rôznych oblastí. Aurický obal nestabilný.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti nemajú záujem riešiť zdravotné probléímy.

Diagnostika imunitná: tarotová karta naznačuje na riziko v tejto oblasti. Je vhodná preventívna liečba imunitného systému.

Diagnostika špiritistická: mali by ste sa pohnúť a začať so sebou niečo robiť, aby nebolo neskoro.

Saša Pueblo

 

A 325 – Problémy s bunkovou imunitou – 2005-03-09 20:23:12


Na základe dohovoru Vám zasielam žiadosť o zistenie príčiny zníženého počtu bielych krviniek a o vypracovanie postupu liečby.
Ďakujem.

Saša Pueblo – Problémy s bunkovou imunitou – 2005-03-09 20:23:50


Požiadali ste ma, aby som hľadal aj psychické príčiny zle fungujúceho imunitného systému. Siahajú to obdobia tehotenstva vašej matky. Tiež sú vyvolané nedostatočnou sebaúctou a tvrdosťou. Viac chcete pomáhať iným a málo sebe. Tak isto veľmi nerada prijímate pomoc iných. Treba sa venovať psychike a odstrániť nežiaduce vplyvy.

Psychický stav
Aurický obal sa uvoľňuje od fyzického tela a znovu sa vracia späť. To naznačuje na nestabilné psychické pomery. Treba riešiť.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá rada a chaoticky pojedá kde čo. Nesprávne stravovacie návyky. Ďalší je obrázok osoby, ktorá príliš myslí na druhých a málo na seba.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá je znechutená sama sebou a trápi sa pre svoj vzhľad. Treba zdvihnúť sebavedomie.

Pred narodením
U matky bolo silné bakteriálne prostredie, nesprávne vyživovacie pomery. Vyčerpanosť, únava prepracovanosť matky. Zle rozvinuté imunitné reakcie. Matka mala príliš malý záujem, čo je počas tehotenstva a či vám to pomáha alebo ubližuje. Tehotenstvo brala tak, ako keby ani nebola tehotná.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú psychiku. Charakterizuje to obrázok smutnej a utrápenej osoby, ktorá smúti, že nie je dosť ženská. Strata sebadôvery a chuti žiť a prežiť plnohodnotný život. Zmena žiaduca.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nachádzam tu schému obrázkov šamanizmu a na konci postava osoby, ktorá si musí svoje fyzické a psychické zdravie vybojovať.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tu obrazy nenávisti voči sebe a svojmu osudu. Zbytočne ničíte seba a svoje zdravie.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Vyciťujem tu astrologickú schému postavičky s hviezdou, kladivom a mečom. Ide o planétu Mars z vnútorného sveta. Je to deštruktívna sila, ktorá negatívne pôsobí na imunitu. Vhodné terapie a zmena sú žiaduce.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa krúžkov. Spôsobujete traumu tým, že keď vám chce niekto pomôcť, tak to chápete ako poníženie a odmietate to. Skúste sa nad tým zamyslieť.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.