MILAN
Mám bolesti v oblasti krížovej chrbtice, bolesti v pravej ruke. Zhruba pred ôsmimi rokmi som si utrhol stehenný sval na ľavej nohe a posledné dva – tri roky pretrvávajú bolesti svalu a hlavne pri dotyku. Absolvoval som rôzne liečenia aj elektroliečbu, magnetickú rezonanciu, ale s výsledkom veľmi slabým.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: všetko v poriadku, veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha a ganglie.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už rozbehnutá chorobnosť. Všade v nervstve veľa poškodených nervových buniek. Končeky nervov rozstrapkané. Rozsah poškodení 70-80%. Poškodenie spôsobili nevhodné mikroorganizmy. Stav bude trvalý a asi sa na tom nebude dať nič meniť. Nervové bunky sa neobnovujú.

Diagnostika orgánov a častí tela: ostatné oblasti a časti tela v poriadku. Až na nervstvo ste zdravý. Organizmus to vyriešil tak, že informácie sa viac posielajú chemickou cestou a menej cez nervovú sústavu.

FRANTIŠEK
V posledných mesiacoch bývam veľmi unavený a nemôžem zaspať. Zaspím najskôr okolo jednej, druhej v noci a vstávam okolo ôsmej ráno. Niekedy zaspím až okolo štvrtej a pritom som príšerne unavený ale nemôžem zaspať.

Po vešteckom diagnostikovaní konštatujem, že máte niečo ako astmu. Detská žľaza pri hrudnej kosti prudko vyžaruje do tela bioenergiu a dráždi nervový systém v tele. Ďalej máte nestabilnú hormonálnu činnosť. Hlavný problém je však astma. Uvádzam návod na zvládnutie astmy: Naštudujte si anatómiu detskej žľazy. Keď si ju viete vizualizovať so zavretými očami, tak sa silou vôle skoncentrujete na hrudnú kosť s pocitom, že v detskej žľaze vznikajúcu bioenergiu viete zovrieť ako päsť, teda ju dokážete utíšiť. V ďalšom cvičení si predstavujete, ako tu vzniknutá ľudská bioenergia odteká nielen nervstvom, ale aj krvným riečišťom, tepnami, žilami. Tak isto nateká do lymfatického riečišťa. Aj okolité kosti prijímajú do seba bioenergiu. Nikdy nie do kostnej drene, iba cez povrch. Náročnejší tréning je predstaviť si detskú žľazu ako svietiace svetlo, ktoré svieti von z vášho tela. Detská žľaza je lampa, ktorá ľudskú bioenergiu vyžaruje von pred seba. Musíte mať doslova fyzický pocit vytekania bioenergie pred vás. Cvičiť treba pravidelne niekoľko mesiacov. O dva mesiace sa ozvite na kontrolu. Zastaviť astmu vyžaduje aj rok každodenných cvičení. V noci sa kvôli tomu často dusíte.

Pridaj komentár