A 60 – Príčina zdravotných problémov – 2004-03-17 17:44:09


Chcela by som vas poprosit o radu, cca od 14 rokov mam tazke zdravotne problemy pri ktorych sa lekari nemozu zhodnut na pricine, jeden tvrdi to druhy ono a nic nepomaha . Mam 25 rokov a zdravotny stav horsi ako moja babka.Alergie,pečeň,stres,zaludok,klby?????Kazdy tvrdi nieco ine a nic nepomaha.

Saša Pueblo – Príčina zdravotných problémov – 2004-03-17 17:45:25


Zdravotná diagnostika
Veľký mozog: šedá kôra spánkových lalokov je slabo aktívna a tak isto zadný zrakový mozog. Slabší imunitný systém. Psychické problémy, zlé vnímanie reality. Vonkajšia realita je svojvoľne menená na erotizujúce obrazy.
Hypotalamus: mozog dáva príkazy na produkovanie hormonov v nie najlepsej schéme. Zvážiť hormonálnu liečbu vhodnými antikoncepčnými prípravkami.
Hormonálne žľazy: hormonálna činnosť nie je dobrá a produkuje buď málo, alebo veľa, alebo aj iné látky. Zvážiť vyšetrenie. Náprava vhodnou antikoncepciou.
Svaly: celkovo slabý stav svalov, silná bioenergia, toxicita. Silný deficit minerálov. Pohyb, cvičenie, sauna, masáže. Slabý stav svalov môže zle vplývať na psychiku.
Pľúca: z detskej žľazy, ktorá sa nachádza pri hrudnej kosti, vyteká silná bioenergia do pľúc. Skrytá forma astmy. To spôsobuje nedostatočné okysličenie pľúc. Biele krvinky v tejto oblasti ničia zdravé bunky.
Slezina: ťažko až zle pracuje. Nedá sa aktivizovať a je pasívna. Nekontrolovateľne vypúšťa do organizmu rezervné látky. Pracuje v režime ohrozenia.
Pečeň: silne toxikovaná, pretučnená. Zbytočne hromadí minerály, ktoré potom chýbajú vo svaloch. Saša Pueblo

Pridaj komentár