Nedávno ste mi robili veštecký pohľad do podvedomia, chcela by som vedieť, ako to tam vyzerá teraz. Cítim sa stabilnejšie, napriek tomu bojujem s „ulietavaním“, ale už na to dokážem pozerať / aspoň myslím/ z nadhľadu, i keď cítim, že ma to stále k tomu ťahá, cítim, že niečo dozrieva a tak je to prechodná fáza, ale rada by som vedela, či je to správnym smerom a či si to správne interpretujem. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako ste na tom psychicky a čo sa deje vo vašom podvedomí (predošlý profil B 219). Môžem konštatovať, že ste sa viac zblížili so svojím ezoterickým podvedomím a dali ste mu hlavne priestor v rovine spánku a snov. Bolo by rozumné, aby ste svojmu podvedomiu dovolili cez vás meditovať. Celkovo ste sa pousilovali a dosiahli ste s ezoterickým podvedomím slušný kompromis.

Zdravotný stav
Celkovo si udržujete dobrý zdravotný stav. Žiadne chorobnosti.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a psychika je štandardne stabilná.

Povaha
Posnažili ste sa a psychiku ste vytiahli zvnútra buniek na povrch orgánov, čo je pozitívna zmena a tento stav ste posilnili ešte viac.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na mužov a seba. Povrchová vzrušivosť: mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: mužské pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: na povrchu orgánov a objektov. Celkovo pozitívna zmena.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali kópie anjelských sfér detských dyslektikov. Kontrolujete sa, aby ste ich neničili. Počúvate ich a začínate sa nimi riadiť, čo je pozitívna zmena. No musíte to kontrolovať. Ešte to nie je úplne prirodzené a automatické. Pokračujte v dôslednej kontrole a učte sa ďalej robiť veci podľa toho, ako vám to schvália anjelské sféry.
V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. V týchto obaloch sa primerane začali objavovať aj veľké objekty a ustupuje orientácia na mikrosvet buniek a atómov. Pozitívne zmeny.

Chromozómová história
Prestali ste útočiť na odkaz šamanov v sebe a nechávate tento fenomén z roviny chromozómov prenikať do seba, čo je ďalšia pozitívna zmena.

Génové reťazce
Zmenili ste prístup k duchovnosti z tejto roviny. Vytvorili ste v spánku možnosť realizovať sa duchovnosti. Zatiaľ nie ako bežnú dennú činnosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Zmenili ste prístup a podvedomiu ste dovolili, aby sa počas spánku venovalo mikrosvetu buniek a atómov. Podvedomie vás začalo podporovať.

Hviezdy, šťastný osud
Prijali ste predstavu a otvorili záujem o duchovno a kozmické telesá. Nebránite sa tomu. Mali by ste sa zaujímať o možnosť meditovať cez skype.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.