A 281 – Pomoc pre dcéru – 2005-01-08 18:39:33


Chcem sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť aj ohľadom mojej dcéry, ktorá roky trpí atopickým ekzémom, pričom posledné dva roky sa jej stav výrazne zhoršil.

Saša Pueblo – Pomoc pre dcéru – 2005-01-08 18:40:41


Vešteckými metódami zisťujem skoro všade nejaké disharmónie a pasivitu v orgánoch. Nikde nie je nič vážne až na slezinu. Celkovo organizmus dcéry funguje zle. Všade je chaos a neporiadok. Je potrebné, aby sa dcéra liečila dlhodobo a vytrvalo.

Diagnostika Silva obrazce: geometrické čierne obrazce sa nachádzajú v kĺbových spojoch, čo naznačuje na choré oblasti.

Diagnostika reiki bioenergií: nedostatok bioenergie je v slezine, obličkách a kostnej dreni. Nedostatok tvorby bioenergie naznačuje na určité zdravotné problémy.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo slezinu, jednu obličku, kostnú dreň a kĺbové spoje. Ostatné orgány obkreslilo a sú v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: v celom organizme je neporiadok a chaos. Organizmus nemá záujem udržiavať poriadok. Všade je veľa toxicity.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary idú cez hormonálne žľazy. Naznačuje to na oblasť s určitým stupňom chorobnosti.

Diagnostika rezonanciami: objavujú sa mi oblasti, kde bežia drobné latentné zápalové procesy vo vnútri buniek. Nejde o akútne zápaly. Lekársky sa nedajú zistiť.

Diagnostika echolokačná: naznačuje, že v oblasti lymfatických uzlín nie je všetko v poriadku. Podľa mňa je viacero lymfatických uzlín nefunkčných a poškodených. Mohli by sme hovoriť o 60% z celkového množstva.

Diagnostika astrálna: keď sa ponorím do tela, všade nachádzam značné množstvo bielych krviniek, ktoré sú agresívne voči vlastným bunkám. Zároveň sú niektoré biele krvinky pasívne a nedokážu účinne bojovať s baktériami a vírusmi.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk ohrýza telo na viacerých miestach. Slezinu zahrabáva do zeme. Považuje ju za chorú. Pri kostnej dreni totemový vlk zomiera. Predpoklad, že sa tu tvoria toxické látky.

Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba má množstvo zdravotných problémov a je nutné, aby sa neustále preliečovala.

Diagnostika aurického vyžarovania: čierny kríž sa objavuje v pečeni. Možno ju považovať za problémovú.

Diagnostika najhoršieho miesta v tele: slezina. Zdá sa, že si neplní svoju činnosť a je pasívna.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: odporúčal by som lekársky vyšetriť slezinu a celý lymfatický systém.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti v mozočku vytvárajú v organizme chaos. Stredný mozog pasivita, miecha pasivita, neuróny hrubého čreva pasivita, hormonálne žľazy deštrukcia, svalové platničky deštrukcia, koža pasivita. Celkovo sú neurónové oblasti nastavené na neporiadok a deštrukciu.

Diagnostika bakteriálna: diagnostiku robím pomocou tarotovej karty otrhanca. Počet týchto kariet je asi 40 -50, čo je alarmujúci stav celej bakteriálnej situácie v organizme.

Diagnostika tarotovou kartou: tarotová karta naznačuje na nefunkčné oblasti a to je slezina, lymfatické uzliny a kostná dreň.

Diagnostika prútkarská: ma vedie pomocou magnetizmu do oblasti kostnej drene. Naznačuje na pasivitu a zvláštny chemický režim. Nie je tu všetko v poriadku.

Diagnostika špiritistická: poukazuje na oblasť lymfatických uzlín, sleziny, mandiel a slepého čreva. Pasivita a nečinnosť.

Diagnostika feromónová: poukazuje na nedostatok kyslíka v krvi. Zlé dýchacie pomery v pľúcach, poukazuje na zlý chemický režim v kostnej dreni. Pečeň vníma ako niečo, čo poriadne nespracováva toxicitu a nahrádzajú to obličky a lymfatické uzliny. Preťaženosť a únava. Obličky prepúšťajú do tela určité nežiadúce látky.

Saša Pueblo

Pridaj komentár