Luboš – Osud – 2002-09-01


trápi ma,že doteraz, hoci mám 44 rokov, neviem, čo je moja hlavná úloha v tomto živote. Môže mi niekto pomôcť – je to pre mňa dôležité.

Luboš – Osud – 2002-09-01


Ospravedlňujem sa, že som minule bol nedôsledný a neposlal údaje, zasielam teraz: Ľuboš B. štúdiá: SŠ: SPŠE Handlová – elektrotechnika – moc ma to nebavilo, VŠ: VUT FE Brno – lekárska elektrotechnika – bavili ma tam najmä humánne a vedecké aplikácie, nie matika a kybernetika. Paralelné štúdium popri VŠ: Institut výtvarné fotografie Brno – trorivé fotografické učilište – to bolo ono! Popri tom samoštúdium umenia, vlastné výstavnícke projekty, domáce aj zahraničné výstavy, tvorba prvých obrazových kníh,kontakty na divadlo, nezávislú kultúru, spolupráca s disentom. V poslednom ročníku VŠ som sa oženil so svojou mnohoročnou láskou, doteraz spolu žijeme + dve dcéry. V roku 1982 návrat na Slovensko, socialistická realita elektroinžiniera v Nováckej chemičke. Popri inžinierskej práci výtvarná a divadelná tvorba, organizácia festivalov folku, jazzu, divadla a podzemné aktivity, sledované ŠTB, kontakty na chartu a jazz sekciu. V nov. 89 pomoc pri potrebných zmenách v Blave aj Prievidzi, po odozve revolúcie odchod z priemyslu na fciu riaditeľa domu kultúry,od r.92 nadačno-ekologicko demokratizačné aktivity, paralelne začiatok malého podnikania. Momentálne riaditeľ relkamnej agetúry, umeleckej galérie a personálnej agentúry, menej času na vlastnú tvorbu. Osud mi často posiela do cesty rôznych duchovných ľudí, niekedy aj podivných, vždy tvrdia, že boh, sen, aniel, … ich za mnou poslali, aby som im pomohol… nie vždy tomu rozumiem, aj sa snažím, hľadám u nich serioznosť občas to zneužijú, občas si navzájom pomôžeme. Záujmy: práca, umenie, tvorba, jazda na koni, lukostreľba, mystika- trošku, hľadanie harmonie v živote, sexe, bytí, …ochrana svojich obľúbených závislostí aj existenciálnej nezávislosti. Vždy som bol rád v procese progresu, od svojej duch. dospelosti som vždy bol aj vodcom svojho okolia…Stačí toto vyznanie? Samozrejme ma nezaujíma len moja úloha v tomto živote, ale aj mnoho otázok, ako momentálne riadiť dôležité veci okolo mňa, aby som postupoval pozitívne, efektívne, a s prospechom pre svoje okolie aj seba.S úctou, Ľuboš Tak ma ešte napadlo, možno by mi viac pomohlo viac to, čo myslíte, že mi naozaj treba povedať, než moje dosť limitované zadanie… A čo by ste si tak priali Vy??? ľuboš.

Saša Pueblo – Osud – 2002-09-08


AeromantiaVaše životné ciele sú klasické ciele bežného radového človeka.BibliomantiaŠťastný osud by Vás čakal v práci s modelkami, vlastnej umeleckej tvorby spojenej so sexualitou a ženami. Krása ženského tela. Všetko, čo súvisí so sexom, Vám prinesie spokojnosť a úspech. CapnomantiaNeviete, alebo nechcete zmeniť doterajší spôsob života. Dá sa predpokladať, že Vám to prinesie nepríjemnosti a neúspech. Treba sa nadýchnuť a vybrať sa za vlastnou tvorbou.CephalomantiaO ostatných si myslíte, že Vy ste lepší, ale radšej sa budete predvádzať ako tvrdo pracovať na rozvoji svojho talentu. Byť stredobodom pozornosti a nezávislosti je pre Vás jednoduchšie ako osobný rozvoj.DominomantiaAby naďalej pokračoval úspech je nutné začať vlastnú výtvarnú činnosť v spolupráci s umelcami, ktorých poznáte. Spoločné akcie. To môže pritiahnuť zaujímavé možnosti. FyllordomantiaVašou najskrytejšou túžbou je bezstarostné užívanie života. Umelcami v podvedomí pohŕdate a sú len zdrojom Vašej ješitnosti, financií a potešenia. ChiromantiaPríliš veľa sľubujete a ešte menej splníte. Raz stratená dôvera a povesť sa už ťažko napráva, keď sa dá vôbec napraviť.NumeromantiaVaša potreba byť až príliš dôležitý je na Vašu škodu a ochota spolupracovať a pomáhať pre vec samotnú by bol rozumnejší postoj.NeckromanciaVaša úspešnosť závisí od toho, či dokážete nielen nosiť oblek, ale tiež si obliecť montérky. Život umelcov má špecifiká a Vy ho neakceptujete. Túžite byť účastníkom 10 000 vyvolených na Slovensku. Neviem, či to neprinesie samé nepríjemnosti. Tento veštecký výkon slúži na zamyslenie nad sebou samým. Saša Pueblo

Ľuboš – Osud – 2002-12-26 19:21:56


Priznávam, Vaša správa mi trochu vybila poistky, teda pokiaľ som bol schopný porozumieť…Naozaj úprimne ďakujem za „kapky aj barličky“. Potreboval som chvíľku, aby som to spracoval…Mám dve veľké prosby: – ak by niekedy bolo možné osobné stretnutie, ak uvážite, že to má pre oboch zmysel, -poraďťe, ak je to možné, požiadal ma o managersku spoluprácu numerolog Jaroslav Bako, niečo mu pomáham, on to aj veľmi potrebuje, ale ťažko sa mi s ním komunikuje. Rád by som s ním mal pokiaľ možno vyvážený a nekonfliktný vzťah, aby spolupráca prinášala obojstrannú spokojnosť a kvalitné výsledky.Dátum narodenia Jaroslava Baka ak je potrebný, zašlem na Vašu e-adresu . Prajem všetko najlepšie, Ľuboš.

Saša Pueblo – Osud – 2003-02-09 18:34:10


Som prekvapený, že sa po takom čase a takom nepríjemnom vešteckom profile ozývate. Cesty božie sú nevyspytateľné. Osobné stretnutie by bolo možné, keby ste mali záujem meditovať alebo sa venovali tejto oblasti. Pokiaľ je to len zdvorilostné gesto alebo len zvedavosť, tak berte prosím ohľad na môj osobný čas, ktorého mám akosi málo. Čo očakávate od takého stretnutia?
Vášho priateľa v priebehu týždňa veštecky ošetrím.
Do nového roku Vám želám veľa zdravia, spokojnosti a úspechov v práci.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Osud – 2003-02-09 18:34:38


Nemám pocit, že dotyčný numerológ má záujem, aby ste vedeli o jeho vnútornej podstate. Skúste konkretizovať, čo sa vám na ňom zdá alebo nezdá. Čo je dôvodom, aby som veštecky skúmal jeho osobu? Máte s ním nejaké problémy, alebo on má nejaké problémy? Celkovo ho cítim ako človeka, ktorý je v pohode.
Saša Pueblo

Pridaj komentár