Asi 3 mesiace ma veľmi bolí pravá ruka, už ju nemôžem ani poriadne zdvihnúť. Neviem či je to od chrbtice alebo od obličiek, zatiaľ si teda preliečujem obličky (čaje, obklady, kúpele), ale zatiaľ žiadne výsledky. Môj ďalší problém je nespavosť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pokúsil objasniť, čo sa deje vo vašom organizme. V prvom rade by ste si mali dať do poriadku hormonálne žľazy. No to nie je hlavný problém, ten je v rovine podvedomia, kde ste dostali do vienka deštrukciu. Je chvályhodné, že to odmietate a vediete súboj s nepriazňou osudu. No chýbajú vám na takýto boj odborné skúsenosti.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu a to celú. Nedostatok tvorby, respektíve enormná spotreba organizmu. Hovorí sa tomu, že žijete a fungujete z hormónov. Ostatné časti tela v poriadku. Najhoršie miesto sú hormonálne žľazy.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly sú moc vzdialené od fyzického tela a už teraz je nutné užívanie liekov od psychiatra z dôvodu stabilizácie a následné psychoterapie na spevnenie psychiky.

Povaha
Psychické reakcie bežia zo šedej kôry veľkého mozgu a jeho povrchu. Osoby, ktoré sú tu psychicky usadené, prežili klinickú smrť, odpadli alebo v noci počas spánku sa im zastavila činnosť srdca alebo iného orgánu. Teda máte netradičnú psychiku, ktorá vás spája so svetom mŕtvych spomienok ľudí a zvierat. Osoby s takouto psychikou celkovo majú psychické a osudové problémy v živote.

Sexus
Sexus povahy je usadený tiež na šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach sama zo seba a najradšej by sa zničila, čo sú nebezpečné tendencie. Sexus centrum je klasicky ženské v podbruší. Charakterizuje to stav osoby, ktorá chce zničiť seba a niekto jej v tom nezabráni. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ničenie seba. Povrchová vzrušivosť: ubližovať si. Pohlavná vzrušivosť: násilie a ničenie. Citová vzrušivosť: ničiť sa. Celkovo nebezpečné tendencie, ktoré vás môžu viesť k životným nepríjemnostiam.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Odmietate ich a chcete, aby ste v živote robili veci úspešne, čo vás stojí moc síl a vyčerpanosť. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby je byť fakírkou, ktorá sa poškodzuje narezávaním tela. Ukázať, že sa nebojíte smrti. Mozoček obal obsahuje záznam o osobe, ktorá má prejsť peklom života a má si ubližovať, čo vy odmietate a celý život s tým bojujete. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkoch – koncentračný tábor a veľké utrpenie, ktoré predkovi robilo radosť. Psychická nestabilita. Zviera obal obsahuje čudne sa správajúce zviera, ktoré si zámerne ubližuje a má z toho blaženosť. Eros obal obsahuje prvky násilia z koncentračného tábora. Šaman obal obsahuje záznam o násilných magických rituáloch. 7 obalov spolu obsahuje všetko o nožoch, cirkuse a cirkusových vystúpeniach.

Aura
Máte ju okolo hlavy ako helmu a v oblasti pupku ako plochý obdĺžnik. Je to štandardná aura v prípade usadenia v šedej kôre veľkého mozgu. V aure máte magické záznamy o znásilnení žien.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V podstate svoje podvedomé pochody odmietate a celý život s podvedomím bojujete, ale teraz ako keby ste strácali sily a podvedomie si razí cestu von.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Silná vôľa bojovať s nepriazňou osudu, ale je to neodborne vedená sila, nesprávne psychoterapie a postoje. Boj s podvedomím sa nedá takto vyhrať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu vám podvedomie vždy predvedie, kto je pánom a nemáte žiadnu šancu presadiť svoju vôľu.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú biele obrazce. Etika a morálka vám majú čo povedať.

Hviezdy, šťastný osud
Keď prečistíte svoje vnútro, pochopíte, ako funguje a vydáte sa na duchovnú cestu. Je na vás, čo so svojím osudom spravíte. Dajte vedieť, ako ste sa rozhodli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.