Pozrel som sa na váš zdravotný stav. Disharmonickou oblasťou je srdce a jedna oblička. Bioenergeticky zosávate energiu, čo naznačuje na imunitnú disharmóniu. Tak isto by bolo vhodné zistiť, čo sa deje s oblasťou prostaty. Podľa mňa máte oslabenú imunitnú reakciu a máte v tele príliš veľa starých, chorých a poškodených buniek. Odporúčam preventívnu liečbu imunitného systému. Ďalej vám vypracujem psychologický profil a zistím, ako psychika vplýva na imunitnú reakciu. Tak isto by bolo vhodné vypracovať náboženský profil a pozrieť sa na činnosť neurónov.

Diagnostika Silva údržba: geometrické štvorce sa objavujú na povrchu hlavy, v koži a svalstve.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergiu tvoríte, ale ju aj strácate. Zároveň ju zosávate aj z okolia.

Diagnostika kyvadlo: nechce obkresľovať srdcový sval a jednu obličku, ostatné v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: pripomína to rómsku osadu, organizmus sa nestará poriadne o údržbu a opravy.

Diagnostika automatickou kresbou: čierny tenký pásik ide cez srdcový sval a cez jednu obličku. Mierne disharmonické.

Diagnostika rezonanciami: poukazuje na zlé až blokované vyživovacie pomery srdcového svalu.

Diagnostika echolokačná: zle živené bunky v srdci určité nežiadúce vrstvy. O srdce sa treba starať lepšie.

Diagnostika astrálna: vedie ma to k prostate, nemám tu zrovna dobré pocity. Treba dostať pod kontrolu. Zistiť, čo sa tu odohráva. Aktívnejšia starostlivosť.

Diagnostika totemová: zviera vám vyhrýza oblasť mechúra a prostaty a nesie ju k lekárom. Treba sa prostate venovať.

Diagnostika hlasivkami: vedie ma k detskej žľaze a celému lymfatickému systému. V tejto oblasti máte zovretie a tlaky. Pociťujem pasívnosť bielych krviniek, ktoré majú likvidovať slabšie a choré bunky v tele.

Diagnostika vyživovacia: zlé vyživovanie srdca. Do oblasti prostaty prúdi až podozrivo veľa živín. Celkovo zlé vyživovacie pomery v tele.

Diagnostika aurická: aurický obal je preliačený v oblasti srdca. Silné poškodenie aurického obalu okolo tela je v podbruší.

Diagnostika sexus: znovu sa vraciam k lymfatickému systému a poškodenia vnímam pri detskej žľaze pri hrudnej kosti a v koži na hlave.

Diagnostika náboženskými energiami: smeruje do oblasti prostaty a podbrušia.

Diagnostika elektrický výboj: naznačuje na značnú pasivitu miechy v chrbtici a celkovo slabú nervovú aktivitu.

Diagnostika najhoršieho miesta: detská žľaza a oblasť prostaty.

Diagnostika špiritistická: naznačuje na to, že je potrebné zvýšiť starostlivosť o imunitnú zložku.

Diagnostika autopilota: šedá kôra veľkého mozgu – pasivita, mozoček – všetko vhodne koordinuje, stredný mozog – útočí sám na seba, miešny mozog – miecha je príliš tichá a pasívna, brušný mozog – pasívny, hormonálny mozog – žľazy sa starajú dobre, svalový mozog – nervové platničky sú pasívne, kožný mozog útočí sám seba. Nie zrovna dobrá situácia v neurónoch tela.

Diagnostika imunitná: podľa mojich noriem už bohužiaľ prekročila hranicu bezpečnosti množstva starých a neštandardných buniek. Vhodnosť alternatívneho preliečovania organizmu. Prevencia je rozumná. Váš imunitný systém nepracuje dostatočne aktívne.

Diagnostika toxicity, bakteriálna: v norme.

Pridaj komentár