Vnútorná sexualita. Spomienky erotické. Zamilovanosť. Erotické bioenergie. Fetišista na svoje spomienky. Organofil zamilovaný do svojich erotogénnych zón. Predstavy erotické. Sexuálna ezoterika.

Vrátime sa hlboko do svojej mysle a postupne si vybavujeme erotické spomienky všetkého druhu. Spomíname na erotické obrazy, ktoré sa zapísali do pamäťových záznamov. K tomu pridáme zvukové spomienky. Po chvíli čakania sa vybavujú jednotlivé sexuálne slová a k nim pribúdajú hmatové pocity. Všetko dopĺňajú pocity erotických pohybov spejúcich k vyvrcholeniu.

Do všetkých sexuálnych predstáv sa pokúsime vniesť pocity lásky a zamilovania. Spomínate na prvé milostné pohľady doplnené o milostné dotyky a prvé milostné vyvrcholenia. Tieto pocity dôsledne dávate do všetkých sexuálnych predstáv, ktoré sa uchovali vo vašej mysli. Spájate jednu predstavu s inou predstavou a to je predstava zamilovanosti Šivu a Šakti.

Postupne z vnútra aktivizujete všetky oblasti, ktoré majú erotogénny zmysel. Erotické spomienky a erotická fantázia sa spájajú v jedno. Začínate sa stávať fetišistom vlastnej fantázie. Vzrušuje vás každá vlastná erotická spomienka a fantázia. Dovoľte, aby ste sa stali fetišistom vlastnej erotickej fantázie.

Čo spomienka na erotiku, to vzrušujúci zážitok, ktorý vrcholí v mentálnej predstave v orgastickom vyvrcholení kopulačného aktu. Navzájom spájate sexuálne spomienky, zamilovanosť, sexuálnu fantáziu a stav vzrušenosti. V tele pociťujete bioenergetické vzruchy, ktoré sú nabité sexuálnym vzrušením. Všetky predstavy sa zlievajú do orgastického vyvrcholenia.

Príjemné erotické pocity, ktoré tlačíte do bioenergie vlastného tela, postupne koncentrujete a posúvate od jedného orgánu k druhému orgánu. Nestačí, že ste sa stali fetišistom vlastných sexuálnych predstáv, ale ste sa v túto chvíľu stali organofilom, človekom, ktorý sa dokáže milovať s vlastnými orgánmi a časťami tela.
Erotická fantázia prechádza do sugeratívnych pocitov, ktoré sa pohybujú po celom tele od jedného miesta k druhému. Predstavujete si, že vaše orgány sú objekty vašej zamilovanosti. Vaša pečeň je samica a vy ju poriadne eroticky milujete. Vaša pečeň je poriadny samec a vy ste poriadna samica.

A tak pokračujete ďalej a ďalej. Takýmto spôsobom si vyskúšate so svojou pečenou aj všetky druhy sexuálnych úchyliek. Vaša pečeň sa postupne stane zvieraťom, dieťaťom, rodinným príslušníkom, týranou osobou, osobou, ktorá vás týra. Dokonca vaša pečeň a potom aj ostatné orgány sa stanu nekrofilným eldorádom. Vy a vaša pečeň prejdete všetkými druhmi úchylnosti, ktorá zostane v podobe vnútornej tantrickej praxe. Pri každej úchylnosti sa usilujete, aby ste vyvolali pocity vyvrcholenia. S jednotlivými orgánmi sa aj eroticky rozprávate a eroticky vyciťujete, ako to majú rady. Tlmočia požiadavku a vy v plnom nasadení realizujete svoju organofíliu.

Mám rád svoje orgány, časti tela, erotogénne zóny a kupujem im orgovánovú kyticu voňavých kvetov. Dnes je výnimočný deň, idem na rande s vlastnou pečenou. Pred týždňom som bol na rande s vlastným srdcom. Bolo to milostné rande, ktoré skončilo príjemným erotizujúcim orgastickým záchvatom. Nesúložte so svojím srdcom, pokiaľ má arytmiu. Som zvedavý, ako dopadne rande s vlastným pohlavným orgánom. Ako ho vlastne treba uspokojiť, aby dosiahol ako taký vlastné uspokojenie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.