A 57 – Ochorenie štítnej žľazy –2004-03-17 15:54:26


Už dlhší čas, asi tak 2 roky sledujem Vaše inet-stránky, vidím že sa menia, tak ako to v živote má byť, páčia sa mi prekrásne obrazky, ktoré podporujú predstavivosť a rozvíjajú mi zmysel pre časopriestor, a z informácií čítam najma časť o liekoch, a Vašu komunikáciu s ľuďmi. Máte svojsky jazykový prejav, no čítanie vašich terapeutických postupov ma častokrát ukľudnuje a šamansky naladzuje na rytmus bubna-prepája. Želám Vám aby sa Vám aj naďalej v práci s ľuďmi darilo. Prečítala som si niekoľkokrát najmä listy a Vaše odpovede s témami štítnej žľazy a hormonálnymi problemámi, lebo som tam hľadala pomoc aj pre telo v ktorom žijem, a ktoré má problém s imunitným systémom a štítnou žlazou. No po váhaní, či sa karmicky spojiť s vami, ma napadlo, že Vám predsa len musím napísať, lebo listy s témou o štítnej žľaze mi pripadajú velmi, veľmi individuálne. A tak Vás týmto prosím o vypracovanie terapeutického postupu pre situáciu bytosti v mojom tele, v ktorom sa už niekoľko rokov odohráva boj na mieste, kde sídli štítna žľaza- imunitný systém tam posiela bunky s funkciou zabíjať a preto je tam zápal, a sklon k rakovine, takže ma lekár, ktorý ma má na starosti upozornil, že ma budú možno musieť operovať a štítnu žlazu odtstrániť. Medicína to inak nevie. Pripadá mi to jako keby som mala skutočnú rakovinu, a časť mňa usiluje o nevedomú sebevraždu. Od začiatku zistenia tejto situácie sa obraciam najmä na liečiteľské aktivity, a na hlas vlastného vnútra, zmenila som veľa v existenčných pomeroch, no chorobny proces sa nezastavuje.

Saša Pueblo – Ochorenie štítnej žľazy –2004-03-17 15:56:16


Zdravotná diagnostika
Veľký mozog: tlaky a ťažoba v spánkových lalokoch, ktoré sú blokované a pasívne. Sú tu usadené baktérie, pravdepodobne z pitia závadnej vody v minulosti.
Miecha: pasivita, baktérie a mikroorganizmy blokujú aktivitu
Hypotalamus: v centre biochemických pochodov sú porušené niektoré chemické reakcie. Viaže sa to na aktivitu bielych krviniek. Sú pasívne a nečinné.
Krvné riečište: zlé kódovanie bielych krviniek, ktoré útočia na červené krvinky, namiesto aby zabíjali choré bunky a baktérie.
Lymfatické riečište: je celkovo letargické a pasívne. Neplní si dostatočne svoju funkciu. Detská žľaza (zohráva úlohu v imunitnom systéme) je pasívna a určitá jej časť zle funguje.
Hormonálne žľazy: štítna žľaza produkuje látky, ktoré ničia imunitný systém. Nutná intenzívna liečba.
Obličky: jedna oblička je aktívna, druhá napadnutá baktériami.
Celkovo to vyzerá tak, že štítna žľaza produkuje látky, ktoré ničia imunitný systém a biele krvinky. Odporúčam zvýšiť aktivitu na liečbu štítnej žľazy. Pokiaľ máte chuť, navrhnem Vám možné alternatívne liečby. Saša Pueblo

A 57 – Ochorenie štítnej žľazy –
2004-04-14 15:15:03


Mily pan Sasa,poprosim vas o terapeuticky postup.
Dakujem.

Saša Pueblo – Ochorenie štítnej žľazy – 2004-04-14 15:15:56


Samanska terapia: masirovanie stitnej zlazy. Pitie byliniek na stitnu zlazu a uzivanie liekov. Magicky ritual: do dvoch ruk medzi dlane vlozte 10 korunacku a zovrite ruky. Potom kazdy den koncentracia na zovrete ruky pred sebou. Realizovat 100 krat.
Talizmanova terapia: detsku zlazu (tymus, brzlik) si natrite medom a z hlinikovej folie si prilepte maly vystrihnuty kruzok velkosti 10 haliernika. Robte tak 10 dni.
Mineralna terapia: uzivajte mangan, horcik a draslik.
Naturterapia: otuzovanie v chladnej vode, najlepsie v prirode, sauna, vyslahat cele telo vrbovymi prutmi docervena, masaze a plavanie 4-6 mesiacov.
Reiki terapia: rukami tlacte do bielej steny, prsty roztiahnute. Tlacte celou silou, obcas prestavka. Robte tak 100 krat po 10 minut.
Imunitna terapia: kupte si lieky na podporu imunitneho systemu. Informujte sa v lekarni. Uzivajte dlhodobo 1-3 roky.
Antropozoficka terapia: citajte knizky o liecitelstve, orientalnej diagnostike, prirodnych liecbach. Robte tak 1 rok.
Cakra terapia: vystrihnite si z katalogov kvietky, zafarbite ich na cierno a koncentrujte sa na ne 1 mesiac 15 minut denne.
Mandalova terapia: stiahnite si z mojich stranok z Mandala sekcie obrazky mandal, vytlacte si ich, vystrihnite, lahnite si a poukladajte na telo. Predstavujte si, ako prenikaju do tela. Robte tak 10 krat 1 hodinu.
Zvukova terapia: pocuvajte operny spev a hlavne vysoke zenske hlasy. Robte to 2-3 mesiace po pol hodine.
Aroma terapia: vonajte rozne vonavky v drogeriach 1 mesiac.
Hmatova terapia: zatvorte oci a dotykajte sa veci v byte ako slepec. 12-15 krat po 20 minut.
Obrazova terapia: prezerajte si ciernobiele obrazky z kniziek.
Terapia kreslenim: kreslite rozne narocne geometricke tvary 100-150 ks.
Feng shui terapia: do bytu doneste drievka s korou, kamienky a jablka. Nechajte si ich 1-2 mesiace.
Bachova terapia: odlejte si trochu konaku z flase do pohara, potom nalejte naspat do flase tak, ze si oblejete prst nad flasou. Uzivajte denne malu cajovu lyzicku vecer pred spanim.
Homeopaticka terapia: homeopatika na baze medi, 2-3 balenia, kupte v lekarni.
Akupresurna terapia: usne laloky napichujte tupym predmetom, znesitelnu bolest nechaje preniknut dovnutra. Robte tak na obidvoch usiach. Jeden vpich vedla druheho.
Patogenna terapia: drobne mince si dajte pod postel pri nohach, volne rozhadzat.
Auricka terapia: koncentracia na krk a predstava, ako sa krk zvacsuje aj o 10 cm na vsetky strany. Robte tak 100 krat po 15 minut.
Dietoterapia: v strave by mala prevladat varena zelenina a k tomu acylpyrin. 2-3 mesiace.
Vitaminova terapia: uzivajte vitaminove pripravky, vyssie davky. 1 mesiac.
Osteopaticka terapia: gymnasticke cvicenia vsetkeho druhu. 5 mesiacov.
Charizmaticka terapia: chodievajte do hrackarstva a vytesujte sa s hrackami. Nejake plysove si aj kupte. Laskanie, blazenost. Vecer sa modlite pod nabozenskym obrazom pri sviecke za svoje zdravie.
Hypnoticka terapia: neustale si hovorte vnutornym hlasom: zo dna na den mam stitnu zlazu zdravsiu a zdravsiu. Najlepsie v pohybe, pocas chodze. Kazdy den aspon po hodine 1 rok.
Silvova terapia: koncentracia na stitnu zlazu v krku. Vizualizujte si zaujem o kontrolu stitnej zlazy, aby ju organizmus liecil a dal dlhodobo do poriadku. Postavicka kontrolora, udrzbara.
Magneticka terapia: tri magnety pod postel vedla seba a pod ne medeny drotik dlhy 60cm. Natiahnut pod postel od ucha k uchu. Saša Pueblo

A 57 – Ochorenie štítnej žľazy – 2004-04-22 16:43:41


Dakujem velmi pekne,

paci sa mi nenarocnost a relaxovanost Vami navrhutej
liecby, cenim si moznost nieco robit, teda
terapeuticky postup, je to pre mna viac ako len
vediet, cim je popis v diagnOstike.

nech su vsetky bytosti stastne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.