A 206 – Obličky, vysoký krvný tlak – 2004-09-16 16:29:25


Mam problemy s prilisnou potivostou, hlavne na hlave a musim si 2 krat denne umyvat vlasy. Asi v 12-tich rokoch som sa vyse pol roka liecil na oblicky, na strednej skole som maval aj vysoky krvny tlak. Po preruseni aktivneho sportovania asi na jeden rok som trpel srdcovou arytmiou.

Saša Pueblo – Obličky, vysoký krvný tlak – 2004-09-16 16:30:56


Zdravotná diagnostika

Celkovo vaším problémom je detská žľaza pri hrudnej kosti. Ide o zvýšenú aktivitu ako pri skrytej astme. Zvýšená aktivita pôsobí na pľúca a ich povrch. Ďalej silne negatívne pôsobí na obličky a tiež na iné orgány. Pokiaľ bude táto aktivita pokračovať, tak možné prejavy roztrúsenej sklerózy, pri ktorej organizmus príliš ničí choré aj zdravé bunky. Treba psychoterapeuticky liečiť detskú žľazu ako u astmatikov.
Diagnostika Silva krúžky: naznačuje na problémové miesta a to je oblasť pľúc a detskej žľazy.
Reiki diagnostika: zisťujem slabú aktivitu až pasivitu v mieche, ktorá je v chrbtici. Nervový vzruch ide túlavým nervom a príliš aktivizuje štítnu a detskú žľazu. Miechu v chrbtici treba preliečiť.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať pľúca a detskú žľazu.
Diagnostika Silva údržba: oprava a údržba neprebieha v obličkách. Organizmus ich poškodzuje.
Diagnostika automatickou kresbou: zisťujem čierne čiary v oblasti pľúc, detskej žľazy a obličiek. Detská žľaza kóduje biele krvinky, ktoré sú príliš agresívne a napádajú aj zdravé bunky, najčastejšie v obličkách. Prílišná imunitná reakcia organizmu. Doplácajú na to obličky.
Diagnostika farebným vyžarovaním: obličky by mali vyžarovať hnedú farbu a vyžarujú bielu. Naznačuje to na problémovú oblasť.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera jednoznačne vytrháva detskú žľazu a zahrabáva ju do zeme. Tým naznačuje chorú oblasť v tele.
Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára dva veľké kríže do oblasti obličiek. Naznačuje to na problémovú oblasť.
Diagnostika najhoršieho miesta: smeruje do oblasti detskej žľazy.
Diagnostika tarotovou kartou: u ľudí s roztrúsenou sklerózou stojí postava so štítom a oštepom. Takáto postava stojí aj pri vašej detskej žľaze.
Bioenergetická diagnostika: zvýšený výskyt baktérií je v oblasti pľúc a močového mechúra.

Saša Pueblo

Pridaj komentár