A 363 – Obavy z choroby – 2005-03-24 15:01:55


V poslednom čase mám obavy pred smrteľnou chorobou, mám silné depresie striedavé s pocitom nabrania sily, že to zvládnem. Trápia ma kvasinkové infekcie.

Saša Pueblo – Obavy z choroby – 2005-03-24 15:03:12


 

Pri vešteckom diagnostikovaní vašej osoby som zistil, že sa nachádzate v stave, kedy môžu postupne prepuknúť vážnejšie zdravotné problémy. Lymfatický systém a lymfatické uzliny sú pasívne, časť lymfatických uzlín je modifikovaná a nefunkčná. Mohlo by ísť o chorobné poškodenie lymfatických uzlín, no musia to potvrdiť lekári. Treba zmeniť celú životosprávu a životné návyky. Poškodenie lýmf sa nedá liečiť.

Diagnostika Silva objekty: v oblasti pohlavných orgánov sa objavuje množstvo geometrických tvarov. Problémové miesto.

Diagnostika reiki bioenergia: v celom tele sa bioenergie tvoria v poriadku. Oblasť pohlavných orgánov zosáva bioenergiu z okolia. Znaky zdravotných problémov.

Diagnostika kyvadlom: odmieta kresliť obličky, pečeň a slezinu. Tiež oblasť podbrušia. Naznačuje to na disharmonické stavy.

Diagnostika Silva údržba: v organizme beží oprava a údržba. Nič sa však nedeje v obličkách, pečeni a slezine. Deštruktívne predstavy v podbruší.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubá čierna čiara sa objavuje v podbruší, v oblasti obličiek, pečene a sleziny.

Diagnostika rezonančná: nachádzam všade množstvo baktérií.

Diagnostika bakteriálna: tarotovou kartou zisťujem, že máte mnohonásobne prekročené množstvá baktérií v tele. Zlá bakteriálna situácia.

Diagnostika echolokačná: všetko v poriadku.

Diagnostika astrálna: zavádza ma to k vášmu tráveniu a blokovaniu vyživovacích pomerov. Slabé trávenie a podvýživa organizmu. Slabé vyživovanie orgánov.

Diagnostika totemová: totemový vlk vám hryzie a lieči štítnu žľazu, ktorá má kolísavú produkciu hormónov. Bolo by vhodné prehodnotiť dávkovanie liekov.

Diagnostika prvkov: v tele je úplný nedostatok prvkov a vitamínov.

Diagnostika aurická: označuje čiernym krížom žalúdok a trávenie.

Diagnostika najhoršieho miesta: žalúdok.

Diagnostika hormonálna: naznačuje na nestabilnú činnosť hormonálnych žliaz.

Diagnostika lymfatických uzlín: sú poškodené, lymfatické riečište je slabo funkčné.

Diagnostika autopilota: neuróny veľkého mozgu sa starajú o telo, mozoček v zadnej časti – chaos, stredný mozog ničí lymfatické uzliny, miecha je ticho a vypnutá, brušný mozog nevládze pracovať. Hormonálne žľazy – pasivita. Nervové platničky vo svaloch- snažia sa zachraňovať, čo sa dá.

Diagnostika náboženská: vaše náboženské postoje nedovoľujú aktívnu činnosť neurónov.

Diagnostika energetická: v psychike prevládajú namiesto normálnych energií sexuálne energie, ktoré devastujú organizmus.

Saša Pueblo

A 363 – Obavy z choroby – 2005-04-06 19:42:19


Dovoľte mi poďakovať Vám nielen za vypracovanie zdravotného profilu, ale aj za milý a ústretový prístup. Bola by som veľmi rada, ak by sa mi v spolupráci s Vami a na základe Vašich rad podarilo upraviť si zdravotný stav aspoň do takej miery, aby som mohla normálne fungovať. Teším sa na Vašu odpoveď a na ďalšie stretnutia s Vami v rámci Vašich prednášok.

Saša Pueblo – Obavy z choroby – 2005-04-06 19:43:26


Pozrel som sa na spoločnú väzbu medzi vašou psychikou a zdravotným stavom. Celkovo vo vás prevládajú sexuálne energie, ale aj náboženské energie. Neurónové oblasti sú nastavené inak. Treba tento sexuálny a náboženský vplyv ovládnuť.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený a vzďaľuje sa od tela. Vyžaduje si to už aktívnu účasť terapeuta.

Povaha
Ste schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v mozočku a čiastočne v zadnom zrakovom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nevenuje pozornosť sama sebe a zaujíma ju všetko iné ako vlastná choroba.

Sexualita povahy
V tele neustále bežia sexuálne bioenergie a nejdú do normálneho stavu. Povaha je klasicky európska a je uložená v mozočku. Charakterizuje to obrázok samovoľne bežiacich erotických obrázkov mimo vašu kontrolu.

Pred narodením
Podobné stavy mala matka, preniesli sa na vás.

Sexuálne centrum
Je v hlave a naznačuje na určité ambície mužského charakteru. Dokázať si, že niečo znamenáte a zase sa stiahnuť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Erotické postavy, na konci archetyp gréckej ženy, ktorá sa tejto aktivite v Grécku venovala.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade vládnu erotické predstavy, aj ked si to neželáte. Tento mechanizmus je mimo kontrolu.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nachádzam tu astrologickú schému bohyne a erotické obrazy. Sexuálne vedomie sa dostalo mimo kontrolu a ovláda vo vašej psychike všetko. Neustále sexuálne energie sú samé osebe devastačné.

Snová astrológia
Snový proces je plný erotických aktivít a týmto je snová oblasť decimovaná. Treba dať do poriadku.

Rodová karma
Skúmam vplyv z rodostromu na váš terajší osud. V rode žena, ktorá s tým mala problémy a ťažké komplikované stavy.

Pôrod
Na astrálnej úrovni tantrické božstvá a iná činnosť neurónov ako je bežne.

Sexuálne podvedomie
Skúmam oblasť celkovej sexuality vytvorenej v detstve. Celková vzrušivosť: je neustála erotika. Povrchová vzrušivosť: ako trvalý stav milovania. Pohlavná vzrušivosť: pasivita. Citová vzrušivosť: erotické dotyky.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú kruhovité špirály. Pokiaľ dostanete silné sexuálne podnety, tak sa stiahnete a nekomunikujete.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Náboženské vedomie
Patríte medzi ľudí, ktorí majú inak preskupené neuróny v mozgu. Tento stav vytvára náboženské schémy, ktoré vám devastujú zdravie. Treba riešiť a vhodne nastaviť. Nutnosť náboženského profilu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár