Tento príspevok pojednáva o schopnosti predvídať budúce nepríjemnosti. Intuícia, tušenie, varovanie duchovného sveta a následne poslúchnutie varovania. Možno hovoriť o šťastí a živote bez nepríjemností.
Priznávam, že nie vždy som mal túto danosť aktivizovanú a často sa mi udialo niekoľko úrazov a nepríjemností. Vtedy som strašne túžil získať alebo nacvičiť takúto schopnosť komunikácie s vlastnou mysľou.
Ide o príbeh dvoch manželov, ktorí si kúpili po rokoch novučičké auto a vybrali sa zabehať ho na dlhšiu trasu. Na tomto výlete sa ocitli príliš ďaleko, tak sa rozhodli stráviť noc v jednom nemenovanom kempe, nad ktorým išla medzinárodná cesta. V kempe sa rýchlo spriatelili s ostatnými nocľažníkmi. Do noci posedeli pri ohníku vo svornej zábave. Iba neskorá nočná hodina ich prinútila vrátiť sa do auta, v ktorom sa chystali prespať. No dotyčnej žene sa akosi nechcelo do auta ísť. Vlastne ju niečo akoby držalo a nedovoľovalo jej do auta vstúpiť. Preto poprosila manžela, aby odparkoval auto na iné miesto. Manžel sa najprv čudoval a odmietal auto odparkovať na iné miesto. No keď videl, že manželka odmieta do auta nastúpiť a uložiť sa na spánok, tak mu nič nezostávalo, ako auto odparkovať niekam inam. Tak sa aj stalo, nastúpili do auta a uložili sa na spánok. Po niekoľkých hodinách spánku sa prebudili, pretože do ich blízkosti vletel z cesty kamión. Všetci nocľažníci sa v kempe prebrali a s baterkami v ruke obzerali prevrátený kamión. Keď manželia videli scénu s kamiónom tak pochopili, že vlastne sa zachránili. Je to pocit, ako keby sa človek narodil druhý raz. Toľko príbeh. Skúsil som sa na diaľku napojiť na osoby, ktoré majú schopnosti predvídať určité nepríjemné alebo príjemné udalosti. Zistil som, že u týchto osôb je nervový vzruch usadený do nervstva zubov, čo podľa všetkého vytvára predpoklad komunikovať s pudom sebazáchovy. Sami si môže skúsiť skoncentrovať sa do nervstva zubov a predstaviť si, ako keby ste chceli skočiť z výškového paneláku. V momente predstavy máte pocit, že vo vás alebo pri vás stojí nejaká osoba. Najčastejšie ide o pocit anjela. Zároveň môžete mať pocit, že vás niekto drží a nedovolí vám skočiť alebo spraviť nejakú hlúposť. Sám som tento stav zažil, keď som cestoval do jedného mesta a niečo ma prinútilo na pol ceste vystúpiť z autobusu a druhým autobusom sa vrátiť naspäť. Jednoducho som mal pocit, že ma tam čakajú zbytočné nepríjemnosti. Teda keď budete chcieť robiť niečo nebezpečné alebo problémové, tak sa skoncentrujte do nervstva zubov a predstavujte si danú udalosť. Doslova cítite, že vás to do tej situácie tlačí alebo drží a nepustí danú vec spraviť.

Pridaj komentár