A 113 – Nevnímam samu seba – 2004-05-26 17:25:42


Užívam antidepresíva na neurotické obtiaže,mám s tým problém už roky,momentálne na mna doliehajú starosti o zdravie najbližších členov rodiny( tie obavy sú reálne),občas cítim strach bez zjavnej príčiny,mám pocity akoby odosobnenia,inými slovami nevnímam samú seba,s toho pramení pocit strachu.Už asi dva mesiace mám opakovane zvýšenú teplotu cca 37,3, bolievajú a opúchajú mi kolená

Saša Pueblo – Nevnímam samu seba – 2004-05-26 17:26:48


Zdravotný stav: nenachádzam vo vašom tele oblasti s chorobným stavom. Určité zdravotné problémy naznačujú vaše kĺby, ale aj platničky medzi stavcami v chrbtici. Odporúčam preliečiť.
Psychický stav: automatickou kresbou pociťujem vyosenie bioenergetického tela mimo vaše fyzické telo, čo naznačuje na psychické problémy.
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce ublížiť a ničiť seba samu. To nie sú dobré vyhliadky, treba si neustále predstavovať, ako všetko postupne zvládnete a prekonáte.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské nevyzreté prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce byť škaredá zámerne a schválne. Skúste neustále vizualizovať a programovať obraz chuti dať sa do poriadku.
Astrológia sudičky
Skúmam vzájomné väzby neurónových schém v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Je tam klasická schéma biely anjel, čierny anjel, dieťa, muž, žena, starec a 12 postáv, na konci obraz osoby, ktorá sa zámerne ničí a ubližuje si. Treba si to uvedomiť, začať na sebe pracovať a vyzdravieť.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v oblasti šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tu obraz vašej osoby, ktorá sa napcháva tabletkami a vaše okolie to vôbec nezaujíma a nie je vám ochotné pomôcť. Mali by ste zmeniť svojich priateľov a aktívnejšie sa liečiť.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu a nachádzam veľkú planétu Pluto. Vplyv planéty vás vedie do deštrukcie a ničenia seba samej. Predstavujte si v tejto oblasti hlavy planétu Venuša z astrológie, ktorá vám dovolí, aby vás ľudia mali radi.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na terajší život. V rode osoba počas 2. svetovej vojny, ktorá ubližovala ľuďom. Želanie iných, aby trpela tak, ako jej obete. Mali by ste sa naučiť mať viac rada seba a svoje okolie.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: uzavretá do seba. Povrchová vzrušivosť: ubližovať si. Pohlavná vzrušivosť: na mužov a deštrukciu. Citová vzrušivosť: na deštruktívne výjavy. Celkovo zložitá vnútorná sexualita a jej psychický rozmer, ktorý nedovoľuje vytvárať hlbšie citové väzby.
Traumatické udalosti
Ste osoba, ktorá spôsobuje traumatické udalosti iným.
Emócie
Prevládajú emócie hnevu, zlosti.
Celkovo
Ked to všetko, čo som zistil zhrnieme, tak to naznačuje na zvláštne psychické pochody, pri ktorých chcete ničiť seba, aby ste ničili aj svoje okolie. Odporúčam vám, aby ste sa zamysleli nad tým, ako žijete a ako by ste sa mohli zmeniť. Rozvíjajte v sebe dobrotu, majte rada seba samu. Tým, že sa usilujete ničiť seba, si deštruujete psychiku a môžete mať psychické problémy. Odporúčam, aby ste prestali s depresívnymi predstavami. Saša Pueblo

Pridaj komentár