Zaujímalo by ma, prečo som v takej rodine akej som, veľmi tým trpím. Mám možnosť presťahovať sa za oceán a mam z toho veľký strach, prečo? Nemôžem si nájsť už dlhú dobu prácu, mám strach, obavy z neznámeho, z finančnej neistoty a nestability.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud. Rád by som napísal, že je všetko v poriadku a v pohode. Máte však silné podvedomé sklony priťahovať nepríjemné udalosti a deštruktívnych mužov. Mali by ste sa venovať zvládnutiu vnútorných síl v sebe a pokúsiť sa zmeniť svoj osud.

Zdravotný stav
Mali by ste mať pod trvalou lekárskou kontrolou prsníky. Boli označené ako najhoršie miesto v tele. Prevencia a kontroly sú vhodné.

Psychický stav
Aurický obal okolo fyzického tela je stabilný a nemožno hovoriť o nestabilnej psychike.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si k sebe privoláva nepríjemné udalosti a problémy. Chce si za každú cenu dokazovať, čo všetko zvládne a čo dokáže.

Sexualita povahy
Je umiestnená v ústnej dutine a je klasicky európska. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada svoje telo.

Pred narodením
Určité silné erotické prvky, ktoré vytvorili predpoklady pre zbytočné riskovanie a hazard. Akoby potrebu dokazovať, že nie ste žena, ale muž. Určitá vnútorná nechuť byť klasickou ženou.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na vlastnosti, ktoré vedú k určitej nezodpovednosti a pocitu, že svet je veľká hra. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré je zaujaté hrou a zablúdi. Nepríjemnosti a nebezpečenstvo. Zlý odhad rizika.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Všade postavy ľudí, ktorí si chcú ubližovať alebo je im ubližované. V mozočku postava ženy, ktorá sa ničí a robí si zo života problémy. Vaše podvedomie vytvára a ťahá vás do nepríjemných situácií.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry mozgovej. Problémom je nevšímanie si negatívnych a deštruktívnych vplyvov okolo seba. Ako keby vás to nezaujímalo, dokonca nepríjemnosti priťahujete.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Je tu postava šamana a okolo zvieratník. Prílišná dôvera v okolie. Nevnímanie reálnych hrozieb. Koľko toho vydržím, a keď je to vyššia vôľa, treba to brať. Nepríjemnosti trvalo možné.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snového podvedomia. Všade erotické obrazy a deštruktívne mužské vplyvy. Ako keby tu pôsobili silné deštruktívne vplyvy. Veľa erotických obrazov.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Vplyv ženy, ktorá zámerne vyhľadávala deštrukciu a nepríjemnosti. Nezvládnuté erotické prvky vo vašej psychike.

Pôrod
Na astrálnej alebo hlbokej podvedomej úrovni všade tantrické božstvá a erotické scény.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: privolať si v sexuálnej oblasti deštrukciu a nepríjemnosti. Povrchová vzrušivosť: dostať sa do nepríjemných situácií. Pohlavná vzrušivosť: na deštruktívnych mužov. Príliš veľké riziko. Citová vzrušivosť: na nepríjemnosti. Máte hlboko vrodené tendencie k vytváraniu si nepríjemností.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby špirálovité kruhy, ktoré naznačujú, že vy ste traumou pre okolie, čo sa týka podvedomej sexuality.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať, ale viete to rozumne kontrolovať pre život.

Hviezdy, osud
Treba zvládnuť svoje vnútorné deštruktívne pochody. Inak možné nepríjemnosti.

Pridaj komentár