Už neviem rozoznať, čo cítim k manželovi, či je to ešte láska, alebo ho už len mám rada a je to už len zvyk jeden na druhého. Už nám to neklape a ja som sa už 2x pokúsila manželstvo ukončiť a chcela som odísť, ale nemám silu, mám strach postaviť sa na vlastné nohy a ubíja ma myšlienka, že môj manžel bude veľmi nešťastný a jeho život sa zrúti, pretože on ma ešte ľúbi a nechce, aby som ho opustila a na jeho prosenie som ostala. Tak veľmi túžim byť šťastná, ale neviem si sama pomôcť a neviem ako ďalej.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš vzťah. Bohužiaľ, nemožno hovoriť o rovine lásky a hlbokých citov. Po pravde nedokážete sa prispôsobiť a lepšie rozumieť partnerovi, vnútorne sa otvoriť. O harmóniu vo vzťahu sa stará on. Ťažko sa bude niečo meniť. Partner nech sa venuje svojmu zdraviu.

Zdravie ona
Kyvadlo neobkreslilo pľúca, všade veľa mŕtvych a poškodených buniek. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy, odporúčam preliečiť disharmónie v pľúcach a horm. žľazách prírodnými produktmi. Kyvadlo neobkreslilo kosti. Nedostatok vápnika v tele. Odporúčam buď preliečiť baktérie v tráviacom trakte, alebo užívať biologicky upravený vápnik. V kostiach možno hovoriť o začínajúcom chorobnom stave. Celkovo treba preliečiť mikroflóru čriev. Najhoršie miesto v tele sú tenké črevá.

Zdravie on
Kyvadlo neobkreslilo žiadnu oblasť výskytu neurónov: veľký mozog, stredný mozog, miecha, ganglie, brušný mozog. Celkovo zlá obnova a regenerácia. Príčinou je nedostatočná výživa tela. Stolicou odchádza značná časť živín. Bunky v tele zvádzajú súboj o živiny. Problémom je zmena funkcií buniek v tráviacom trakte. Tak isto imunita proti zhubným bunkám je nedostatočná. Začínajúca chorobnosť. Mal by sa zaujímať o svoju imunitu, pokiaľ nechce mať v budúcnosti problémy. Patrí medzi osoby s rizikom rakoviny.

Psychický stav ona
Aurický obal je dostatočne ukotvený okolo fyzického tela. Stabilné psychické pochody. Silné zameranie na fyzické objekty ako šperky, peniaze a knižky.

Psychický stav on
Aurický obal je mierne uvoľnený, manžel potrebuje pomoc psychoterapeuta. Zle zvláda stres a napätie. Rakovinový faktor na zlyhanie imunity.

Povaha ona
Máte netradičné vedomie. Počas vášho embryonálneho vývoja bola vaša matka nekľudná a príliš aktívna. Vaše psychické prejavy vychádzajú zo všetkých 6 neurónových oblastí a to naraz. V zásade z vás vyžaruje schopnosť vidieť vo všetkom hviezdy a planéty. To vytvára pri tomto type psychiky dostatočnú stabilitu. Kozmické vedomia sú zamerané na množstvo súhvezdí.

Povaha on
Jeho psychické reakcie vychádzajú z ganglií okolo orgánov a častí tela. Ide o drobné zhluky neurónov veľké ako špendlíková hlavička. Charakterizuje to obrázok osoby neustále stresovanej, nedôverčivej a stále kdesi utekajúcej. Nervozita a napätie.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na záhadné veci. Povrchová vzrušivosť: na záhadné, ale aj morbídne veci. Viac do svojho vnútorného sveta. Pohlavná vzrušivosť: tiež záhadnosť. Citová vzrušivosť: na anjelov a svet kozmu. Celkovo veľmi problémové sexuálne podvedomie na vytvorenie harmonického vzťahu s partnerom.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na sebavedomé a do seba uzavreté ženy. Povrchová vzrušivosť: na krásne veci pekných žien. Pohlavná vzrušivosť: na erotické pomôcky. Citová vzrušivosť: strach. Nie veľmi vhodné sexuálne podvedomie pre partnerský vzťah.

Aký je človek ona
Okolo vás sú bohužiaľ dva rady ostňov. Teda negatívne mysliaca osoba.

Aký je človek on
Tri vlnité kruhy okolo neho. Teda silne pozitívne mysliaca osoba.

Láska
Nemožno hovoriť, že medzi vami sú city lásky. Chýba srdiečko. No vzťah je v zásade harmonický, čo je fajn.

Aký má základ ona
Zo vzťahu svojich rodičov si nesiete schopnosť urobiť váš vzťah iba harmonický.

Aký má základ on
Nesie si v sebe schopnosť vytvoriť hlbší vzťah lásky. No z vašej strany to jednoducho nejde. Ste silne nasadená na seba a tiež kozmické vedomie. Takáto psychika vás vzďaľuje od bežných ľudí.

Rovnoprávnosť vo vzťahu nie je, odmieta to ona. Romantika nie je, odmieta to ona. Správanie sa ako detičky vo vzťahu máte obidvaja. Racionalita vo vzťahu: ona áno, on nie. Kamarátstvo: on odmieta, ona chce. Nezávislosť: ona extrémne silná nezávislosť, on závislosť na vás, ktorej ste si vedomá. Symbióza: ona chce, on odmieta. Objektivita vo vzťahu: ona nechce byť objektívna, on áno. Sebectvo: ona mimoriadne silne sebecká, on nie.

Harmonizácia
Je vlastne problém, pretože vy by ste sa museli naučiť lepšie sa prispôsobiť partnerovi a vytvoriť hlbšie intímne vzťahy. Čo bude pre vás asi neprekonateľná prekážka. Možnosť rozvoja vášho vzťahu je vyčerpaná a ďalší postup problematický.

REAKCIA NA PROFIL

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Váš partnerský rozbor. Mám tu ale pár bodov, ktorým som veľmi nerozumela. Moje psychické prejavy vychádzajú zo všetkých 6 neurónových oblastí a to naraz! Čo to znamená? Vyžaruje zo mňa schopnosť vidieť vo všetkom hviezdy a planéty(ako to vidieť hviezdy a planéty)? Kozmické vedomia sú zamerané na množstvo súhvezdí.???(nerozumiem).

Vaša matka bola počas tehotenstva hyperaktívna. Psychické prejavy sú ako keby ste absolvovali výcvik pre kozmonautov. Jednoducho máte netradičnú psychiku. Prečítajte si Kozmos sekciu na mojich stránkach a pochopíte. Psychohygiena takýchto ľudí je stále myslieť na fyzické hviezdy a hviezdy vidieť vo všetkom.

Pridaj komentár