Po 40. veku u mňa nastalo opätovné zhoršenie stavu, ktoré sa prejavovalo fľakmi na tvári, ktoré sa časom zväčšovali a mizli až nakoniec som musel vyhľadať pomoc. Zistili mi imunitu, hrubé a tenké črevo, pečeň, žlčník, pankreas, žalúdok a celkovú nervozitu. Poprosím Vás o radu ako ďalej. Niečo sa zlepšilo prestal som sa hnevať, ponáhľať, závidieť, skrátka som sa ukľudnil a snažím sa ísť úplne opačnou cestou ako doteraz.

Pri vešteckom nahliadnutí na váš zdravotný stav som objavil problémovú oblasť miechy v chrbtici a zníženú imunitu na neštandardné bunky. Odporúčam, aby ste si dali vypracovať podrobnejšie diagnostiky, čo sa deje v mieche a čo sa deje s imunitou. Tak isto vám môžem vypracovať vhodný postup na ozdravenie miechy a stabilizovanie imunitnej reakcie. Zatiaľ žiadne riziko nie je akútne.

Diagnostika silva objekty: drobné geometrické útvary sa objavili na lymfatických uzlinách. Trvalé poškodenia. Nekrotické lymfatické uzliny asi tak na 40%. Ostatné v poriadku.

Diagnostika reiki bioenergie: energetické pomery dobré.

Diagnostika kyvadlom: neobkresľuje srdce a miechu. Všetko ostatné v poriadku.

Diagnostika silva údržba: príliš ticho, určité časti pasívne. V oblasti miechy v chrbtici vnímam obrázky ničenia a devastácie tejto oblasti tela.

Diagnostika najhoršieho miesta: je oblasť miechy na viacerých miestach – oblasť srdca a oblasť nad kostrčou.

Diagnostika astrálna: v oblasti miechy sa zjavuje postava madony s dieťaťom. Oblasti rizikové z hľadiska neštandardných buniek.

Diagnostika totemová: totemové zviera trhá miechu v chrbtici a naznačuje potrebu aktívnej liečby.

Diagnostika špiritistická: poukazuje na nutnosť aktívnej liečby miechy alternatívnymi prostriedkami. Treba postupne preliečiť celý organizmus preventívne. Užívať preparáty na zvýšenie imunity voči neštandardným bunkám.

Diagnostika sexus: poukazuje na miechu a nutnosť preventívnej liečby.

Diagnostika autopilota: silná pasivita neurónových oblastí a to hlavne vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mieche úplne, brušnom mozgu a gangliách. Dobre funguje mozoček.

Diagnostika imunitná: je hlboko pod štandardnú hladinu. Treba sa aktívne zaoberať zdvihnutím jej hladiny. Pociťujem nedostatok bielych krviniek a ich malátnosť.

Diagnostika bakteriálna: biele krvinky sú až príliš nasadené na likvidáciu baktérií, zbytočne ničia aj potrebné baktérie v tráviacom trakte.

Diagnostika toxicity: v poriadku.

Diagnostika hormonálna: činnosť hormonálnych žliaz je rozkolísaná a nestabilná.

Diagnostika prútikárska: magmatizmus vás obteká, čo je tiež náznak na chorobnosť celého tela.

Diagnostika feromónová: v tele je moc produktov kyseliny mliečnej zo svalovej činnosti, ako keby sa toho obličky nevedeli zbaviť.

 

Reakcia na profil

Ďakujem za veštecký zdravotný profil, ak Vás môžem poprosiť o radu ako mám ďalej pokračovať v preliečovaní všetkých problémových zdravotných potiaží.

 

Alternatívne liečby

Špiritistická liečba: v prvom rade užívať látky na zvýšenie imunity. Previesť kontrolu úrovne imunity a to každý týždeň. Zistiť, či látky na posilnenie imunity zabrali a ako držia.

Intuitívna liečba: začať športovať a to najlepšie beh v prírode, lozenie po skalách, vytrvalostne plávanie, sauna, pobyt v kúpeľoch. Popíjanie Karlovarskej liečivej vody, pobyt v soľných miestnostiach.

Bylinková liečba: užívať prípravky na prečistenie krvi a krvotvorbu. Švédske kvapky, medovina, pitie silne mineralizovaných minerálok.

Psychoterapie: venovať sa duchovným záležitostiam ako vnútornému relaxu.

Pridaj komentár