Chcel by som Vás poprosiť, či by ste mi nevypracovali profil podvedomia, resp. celkové zhodnotenie, ako sa mi darí v ezoterike, kde to treba dotiahnuť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, ako si vediete na ezoterickej ceste. Máte trvalo vybudovaný systém dvojníka 06 a môžete odísť do „ezoterického dôchodku“. Prípadne môžete svojho dvojníka zdokonaľovať, pretože síce ho máte, ale jeho potenciál je vybudovaný u vás na 40% a celkovo ste nedosiahli v jednotlivých oblastiach ezoteriky maximum. A je ešte čo zdokonaľovať.

Psychický stav
Keďže patríte už mnoho rokov k aktívne meditujúcim s plným nasadením, tak máte zvláštnu psychiku. Meditáciou ste sa postupne koncentrovali do orgánov a buniek tela. Prenikli ste do molekulárnych látok v bunkách, do prvkov, atómov a častíc svojho tela. Zároveň ste si trvalo vypestovali systém dvojníka. Teda dosiahli ste ezoterický vrchol a to trvalý stav dvojníka. Plne prenikáte do častíc svojho tela a do častíc v extrémnych hĺbkach kozmu. Tento stav si môžete udržať a pomocou dvojníka zdokonaľovať do maxima všetky oblasti ezoteriky alebo bežného života a tým zvýšiť kvalitu dvojníka ešte viac.

Snová oblasť
Ešte treba popracovať, aby ste tu dosiahli trvalý stav dvojníckej mysle. Môžete sa zorientovať na zdokonalenie týchto oblastí:

Vedecká myseľ: dosiahli ste 10% úroveň
Šamanská myseľ: 60% úroveň
Praveká myseľ: 40% úroveň
Zvieracia myseľ: 10% úroveň
Bunková myseľ: 40% úroveň
Silva myseľ rezonancie: 10% úroveň
Snová myseľ: 70% úroveň
Anjelská myseľ: 0% – je čo doháňať
Svet mŕtvych: 10% úroveň
Sexus myseľ: 90% úroveň
Kozmická myseľ: 90% úroveň
Reiki myseľ a schopnosti: 40% úroveň
Veštecké schopnosti: 10% úroveň
UFO ezoterika: 60% úroveň
Celkovo možnosti dvojníka vybudované na 40%.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.