Stretol som sa s meditujúcim, ktorý má na starosti výrobu a montáž technických pomôcok pre nočné snové meditačné zasväcovania. Vyrábame ich výhradne pre meditujúcich v skupinách. Rozoberali sme prvé zariadenie a to je drevený stojan so sklom o veľkosti zošita A4. Na toto sklo plánujeme prilepovať hermetické obrázky, ktorú budú špeciálnym vešteckým spôsobom pripravované pre meditujúcich. Neskôr zverejníme tieto hermetické obrázky na internete.

Obrázok prilepený na skle bude preblikávať v určitých intervaloch 40W žiarovka a to 6-12 krát za noc. Spánok musí byť hlboko ľudský a človek sa nesmie na činnosť zariadení zobúdzať. To je očné zasväcovanie. Ďalšie zariadenie, ktoré budeme používať, je zariadenie, ktoré rozhýbe kúsok predmetu zaveseného na špagáte a to 6-12 krát za noc na základe spínača času. Toto zariadenie bude vplývať na miechu a nervstvo miechy. Ďalšie zariadenie je vlastne stojan, ku ktorému je pridaná šnúra, 24 V transformátor a drôt sformovaný do rôznych tvarov.

Toto zariadenie vytvára biomagnetizmus v nervových zakončeniach v orgánoch. Pri 12 voltoch sa magnetizuje lymfatické riečište, pri 50 voltoch krvné riečište a pri 100 voltoch svalstvo, pri 200 voltoch medzibunkové priestory, pri 300 voltoch mozgovo-miešny mok, pri 400 voltoch hormonálne žľazy. Magnetizácia je stabilizačný prvok vnútorných bioenergií. Ďalšie zariadenie je vlastne akváriový vibrujúci kyslíkový prístroj, ktorý sa prerobí tak, aby na vrchu boli dva otvory na drôt. Tento drôt sa veštecky vytvaruje a v noci bude jeho rozkmitanie cítiť v malom mozgu. Jedná sa o ovládnutie tej najjemnejšej oblasti práce s detailmi a celkovou stránkou pohybu.

Pridaj komentár