A 133 – Lymfy – 2004-06-16 17:57:37


Prosim o zdiagnostikovanie dcery, ktora ma vazne ochorenie.

Saša Pueblo – Lymfy – 2004-06-16 17:58:18


Celková diagnostika: naznačuje v celom tele problémové miesta a to celý lymfatický systém.
Reiki diagnostika: všetka bioenergia je intenzívne zosávaná, na niektorých miestach je to až ako výlevka vo vani. Hlavne oblasti podbrušia, to saje bioenergiu ako čierna diera. Silná rizikovosť.
Diagnostika kyvadlom: nedokážem nakresliť slezinu, kyvadlo odmieta kresliť krvné riečište a lymfatické riečište. Problémové miesta. Malé krúžky sa tvoria v oblasti kostí, ide o následky chemoterapie. V celej oblasti tela je všetko červené a je tu žena s dieťaťom, čo naznačuje na rané štádiá rakoviny. Hlavne oblasť lýmf v podbruší a nie oblasť kostí. V tejto oblasti imunitný systém zvádza boj s neštandardnými bunkami. Drobné svetielka. Chemoterapia túto oblasť nezasiahla a nezničila.
Diagnostika Silva: je zničený systém prirodzenej kontroly v organizme, informačné toky blokované, všade chaos a postupné ničenie. Všetko zatiaľ iba v malom.
Diagnostika automatickou kresbou: celé fyzické telo je husto počiarané a naznačuje na vážnosť situácie.
Diagnostika rezonancií: predný mozog a spánkový mozog nízke rezonancie a problémovosť. Predný mozog riadi lymfatický systém a spánkový mozog nervovú sústavu.
Diagnostika farieb: každý orgán má inú farbu ako má mať.
Diagnostika dvojníkom: celý lymfatický systém je zničený, iba v podbruší sú aktívne oblasti. Rizikovosť je vysoká.
Diagnostika aurického vyžarovania: všade v celom tele množstvo drobných krížikov husto na sebe. Rizikovosť. Vážnosť situácie je opodstatnená. Saša Pueblo

Saša Pueblo – Lymfy – 2004-06-16 21:03:48


Vypracoval som veštecký profil vašej dcéry z hľadiska liečby.

Povaha
Je hysterická, bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má diktátorské sklony. Nevie sa na svoju chorobu pozriet pozitívne a v láskavosti. Myslí si, že to patrí k osudu.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na ambície. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce nosiť vojenskú uniformu.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku a nenachádzam žiadne schémy. Všetko je zaliate v čierňave. Negatívny vplyv inej osoby. Podľa všetkého partnera, s ktorým žila alebo žije.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Postava ženy, ktorá má po tele plno nádorov. Systém dobre fungujúcej imunity je v oblasti neurónov blokovaný.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v šedej kôre stredného mozgu. Nachádzam tu planétu Pluto, ktorá privoláva deštruktívne vplyvy na danú osobu, aby jej psychicko-deštruktívne zámery nešli do vonkajšieho sveta.
Rodová karma
Na danú osobu vplýva predok, ktorý bol v Hlinkovej garde a spolupracoval počas 2.svetovej vojny s nacistami. Fanatický gardista a stúpenec fašizmu.
Sexuálne podvedomie
Skúmam city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na všetko deštruktívne a ničivé. Povrchová vzrušivosť: na ničivé a deštruktívne. Pohlavná vzrušivosť: na deštruktívne. Citová vzrušivosť: žiadna.
Traumatické oblasti: dotyčná vytvára pre iných traumatické udalosti, ale tieto sa zvnútorňujú a nedovolia, aby vplývali na ostatných. Zvláštny stav psychiky.
Duchovná úroveň
Osoba je celkom začiernená a šedá. No zároveň uzavretá do seba. Je negatívna a deštruktívna. Všetko zostalo v jej vnútri.
Treba radikálnu psychickú zmenu, aby sa dotyčná osoba uzdravila. Saša Pueblo

Pridaj komentár