A 107 – Dlhodobé problémy so zdravím –2004-05-25 15:50:51


Som clovek pomerne citlivy, so zmyslom pre vsetko esteticke, pre umenie a kulturu, emotivne zalozeny, so zmyslom pre spravodlivost, vedia ma hlboko ranit krivdy, sklamania, ale na druhej strane mam vzdy dostatok sily a energie na to, aby som isla dalej vpred…som velmi poverciva a zaujima ma vsetko, co suvisi s astrologiou a inymi okultnymi vedami, symbolicky a metaforicky by som sa strucne charakterizovala, ze som snad napoly anjel a napoly diablik…
Mam dlhodobe zdravotne problemy s kaslom, som unavena a malatna.
Prosim Vas o pomoc, pokial je to aspon trochu mozne.

A 107 – Dlhodobé problémy so zdravím –2004-05-25 15:52:44


Veštecký profil

Zdravotný stav: automatickou kresbou zisťujem v oblasti podbrušia intenzívne čierne hrubé pásy, čo naznačuje na oblasť zdravotných problémov.
Psychický stav: automatickou kresbou zisťujem, že aurický obal je po povrchu celého tela, čo vyjadruje, že ste po psychickej stránke štandardná.
Povaha
Ste hystericko-psychopatická povaha. Bioenergetické pole sa nachádza v ústnej dutine a v hrdle. Hysterickú povahu charakterizuje obraz, kde sa osoba o niečo usiluje, ale nevie prekonať vlastné zvyklosti. Ako keby prekračovala na mieste a sama si dostatočne neverila, že aj ona môže. Psychopatická povaha je charakterizovaná obrazom osoby, ktorá rada skúma ezoteriku a všetko, čo je uložené v starých knižkách. Všetko však na teoretickej úrovni.
Sexualita povahy
Je typicky indická a vytvára bioenergetické pole čelo, ústa, brada, krk, hrúď, brucho a podbrušie. Charakterizuje ju obrázok indickej tanečnice.
Sexuálne centrum
Je uložené v hlave a naznačuje na to, že prevládajú niektoré mužské prvky v správaní. Treba niečo znamenať, niečo dosiahnuť, byť pri niečom, ambície. Menej klasické ženské postoje ako deti, rodina a rodinný krb.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku v zadnej časti hlavy. Určité prepojenia neurónových oblastí naznačujú na možné uplatnenie v živote. U vás je táto oblasť zahalená v bielej hmote, čo naznačuje na určité skryté schopnosti komunikovať s mŕtvymi informačnými poliami.
Astrológia psychiky
Skúmam prepojenosť neurónových oblastí vo veľkom mozgu. Obrazy tu získané naznačujú na najväčšie problémy alebo túžby. Je tu osoba so sviecou a veľa hrobov. Teda znovu určité indície na komunikáciu so záhrobím.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónových spojov v oblasti stredného mozgu. Znovu sa tu nenachádza klasická schéma planét, ale iba biela hmota a planéta Pluto, ktorá vás núti, aby ste sa venovali ezoterike.
Rodová karma
Skúmam rodostrom vašej osoby a možný vplyv vašich predkov na váš terajší osud. V rode osoba z obdobia nástupu kapitalizmu, ktorá sa venovala otázkam špiritizmu a smrti vôbec. Tento fenomén silne vo vás dominuje a ste pod jeho vplyvom.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie úrovne psychiky vytvorené počas raného detstva. Celková sexuálna vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: už do sveta ľudských kostí. Celkovo neštandardná oblasť, ktorá komplikuje celý súkromný život.
Traumatické oblasti
Je to smrť blízkej osoby a nevysporiadanie sa s touto udalosťou.
Duchovná úroveň
Ste osoba, ktorá vyznáva ideály ľudstva ako je dobro, súcit, láska.
Emócie
Vo vnútri vás z emócií prevláda strach a neistota.
Celkovo ste osoba, ktorá má psychiku smerujúcu do oblasti ezoterizmu a zvlášť do oblasti komunikácie s mŕtvymi informačnými poliami. O tejto problematike pojednávam v Plazmatickej škole na mojich stránkach. Bolo by dobré, keby ste svoje schopnosti v sebe spoznali a naučili sa ich ovládať. Saša Pueblo

A 107 – Dlhodobé problemy so zdravím –2004-05-27 16:17:28


Dakujem zo srdca za vypracovanie mojho zdravotneho profilu (resp. psychologickeho). Musim povedat, ze po jeho precitani som sa trosku zlakla, co vsetko sa vo mne skryva a v com je povod mojich problemov.
Chapem to viac-menej ako „diagnozu“ a dufam, ze sa s tym bude dat nieco robit – uskutocnit nejaku terapiu, ktora by mohla pomoct aspon zmiernit moj celkovy stav (ako fyz., tak i psychol.).
Predovsetkym Vas obdivujem, ako to vsetko stihate, zrejme ste neustale pracovne vytazeny, podla toho, co som si vsimla, ake mnozstvo ludi sa na Vas obracia so svojimi problemami, doveruje Vam a vklada do Vas nadeje. Urcite Vas to tesi, o to viac, aky velky kus prace ste museli aj vy urobit, aby ste sa dopracovali k takymto vynikajucim vysledkom na profesionalnej urovni.
Vzhladom k tomu budem rada, ked budete mat cas, aby ste mi poradili aj co dalej, ako postupovat pri liecbe (ci uz autoliecbe alebo inej metode).
Zatial sa pokusim nastudovat si vsetko o teme Plazma, ako ste mi poradili v zavere mojho profilu.
Dakuje Vam statisice ludi, tak mne zostava takisto podakovat sa co najuprimnejsie za vsetko, za zaujem, ochotu, pomoc, cenne rady a drahocenny cas straveny pri nastudovani a vypracovani profilov.

A 107 – Dlhodobé problémy so zdravím –2004-06-16 21:18:27


Trapi ma este jeden zavazny problem, ktory sposobuje neprijemnosti nielen mne, ale niekedy aj mojmu okoliu a narusuje tym vztahy, ktore by inac mohli byt krasne a bezproblemove, mozno az idealne a tym je ziarlivost. Neviem si ani poradit s faktom, ako pristupovat k partnerovi: na jednej strane ho milujem, na druhej nenavidim za to, co a s kym robil…Je to velmi zahadne a cudne, sama tomu nerozumiem a trapi ma to.

Saša Pueblo – Dlhodobé problémy so zdravím –2004-06-16 21:23:04


Partnersky profil.

Zdravotný stav vy
Je v poriadku. Pozornosť treba venovať srdcu a jeho slabšej kondícii.
Zdravotný stav partner
Je disharmonický. Pozornosť treba venovať oblasti predného mozgu, pečeni a obličkám.
Psychický stav vy
Je v poriadku. Aurické telo okolo fyzického tela je pevné.
Psychický stav partner
Nie je štandardný. Aurické telo je intenzívne vzdialené od fyzického tela a psychickému stavu treba venovať zvýšenú pozornosť.
Sexuálne centrum vy
Je v mozgu a naznačuje na prvky ambicióznosti a chuti sa v živote presadiť. Menej rodina, deti. Obrázok života v spoločnosti.
Sexuálne centrum partner
Je v ústnej dutine a naznačuje na detské prvky v správaní. Určitú nezodpovednosť, všetko je iba hra. Obrázok chlapčeka, ktorý má rád telo matky a prsník. Neodpútanosť psychiky od matky.
Povaha vy
Po našom stretnutí ste sa zmenili na hystericko-schizofrenickú povahu, ktorá je bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v mozočku. Charakterizuje to strach a neistota. Druhý obraz je strach a neistota voči mužom. Zvláštne väzby na mužov. Riešite svoj strach upnutím sa na mužov.
Povaha partner
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby posadnutej ženskosťou, ženskou krásou idúcou až do extatického stavu. Občas tento stav upadá a inokedy naberá silu.
Sexuálne podvedomie vy
Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie.
Partner
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na telá tlstejších žien. Pohlavná vzrušivosť: je komplikovaná. Citová vzrušivosť: k matke.
Celkovo partner nemôže vytvoriť v tomto stave stav zamilovanosti a hlbší vzťah so ženou.
Vy ste pozitívna osobnosť, partner je negatívna osobnosť. Jeho spôsob nevytvára konštruktívnosť, vytvára nekľud a chaos.
Láska
Z vašej strany je snaha o harmonický vzťah. Z partnerovej strany ide o narušený vzťah. Okolo vás sú tenké biele čiary a okolo neho čierne hrubé čiary. Domnievam sa, že v hĺbke duše miluje svoju matku, s ktorou vytvára dokonalú lásku s božou prítomnosťou. Okolo neho a matky vidím nádherný tvar srdca. Vy ste iba želaním jeho matky, aby bolo všetko ako má byť s kostolným poriadkom. Partner sa neodpútal od matky, vaša žiarlivosť má racionálne jadro. Saša Pueblo

Pridaj komentár