Zdroj: www.aeclectic.net

Veštecká meditácia s tarotovými kartami, na ktorých sú vyobrazené predmety z krčmového prostredia.

Znovu si tarotové karty rozložím pred seba a pozorne každú kartu skúmam. Na jednej z tarotových kariet je zobrazený barman, ako z dvoch fliaš mieša drink. Na ďalšej tarotovej karte je zobrazený sklenený pohár s červeným nápojom, vedľa je otvárač na víno a v pozadí doska s nakrájaným syrom.

Na ďalšej tarotovej karte je žena s pohárom vína v ruke. Na ďalšej tarotovej karte je popolník, pivná podložka a k tomu tak žiadaný pohár plný piva. Na ďalšej tarotovej karte sú už dve pivá s popolníkom a hasičská helma. Na ďalšej tarotovej karte je tiež pohár piva a rozložené žolíkové karty. Na každej karte sú rímske číslice a pod každou kartou sú veľkými písmenami napísané určité texty. Pravý roh každej karty je vysvietený do biela.

Takto treba prejsť každú kartu a dobre si ich zapísať do pamäti. Keď si takto pozriem karty niekoľkokrát a dokážem si ich v mysli vybaviť, pokračujem ďalej. Usilujem sa vytvoriť si ku každej tarotovej karte a jej obsahu určitý vzťah. Tentoraz je to úcta k alkoholu a úcta k opilcom. Znie to pekne trafene, ale bez tohto vzťahu sa mi bude asi s tarotovými kartami zle pracovať. Musím sa naladiť na krčmovú veselosť, mať pocit, že som si dobre vypil a húlim jednu cigaretu za druhou. Uvedomujem si hráčsku vášeň s kartami a zápalkami.

Zároveň sa bioenergeticky a veštecky napájam na ľudí, ktorí praktizujú veštecké výkony s týmito kartami. Začínam po tomto naladení ďalšiu fázu a to je fáza rituálna. Pred seba si položím niekoľko kariet a na tieto karty kladiem zápalky a mince. V niektorých momentoch ma to vedie intuitívne k tomu, aby som k týmto kartám prikladal aj žolíkové karty.

Zo zápaliek potom na týchto kartách vytváram rôzne geometrické tvary alebo tlačené veľké písmená. Po zvládnutí tohto rituálneho spojenia s kartami mám pocit, že si mám zobrať erotický časopis a na každú stranu erotického časopisu položiť jednu náhodne vybratú kartu. Začínam mať pocit, ako keby som u vyobrazených žien a mužov videl veštecky ich sexuálne chúťky a sexuálne úchylky.

Pridaj komentár