Mám partnerský problém. Chodím s mužom, ktorý je odo mňa o 15 rokov starší. Začiatok vzťahu bol zvláštny, každý sme boli po rozchode a nemali sme vyriešené staré vzťahy. Dnes
mám ja už jasno, ale stále zisťujem, že partner a jeho bývalá sa navzájom vyhľadávajú. Boli spolu 6r. a rozišla sa s ním ona. Chcel ju získať naspäť, potom ona jeho. Chvíľku spolu aj boli. Ja som mala tiež iný vzťah. Pritom sme sa stále stretávali, keď mu na to prišla a znovu odišla.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel do podvedomia vášho partnerského vzťahu. Rád by som vám povedal, že je to super vzťah s láskou a šťastím. Bohužiaľ, od tohto ideálu to má príliš ďaleko. Očakávať od vzťahu trvácnosť a lásku je problém hlavne z hľadiska partnera. Jednoducho sa k sebe nehodíte a vytvorenie trvalého vzťahu by bolo náročné až nemožné. Skúste vzájomný vzťah brať ako príležitosť, nech vám to vydrží čo najdlhšie. Samozrejme, že rozhodnutie je na vašej strane.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam žiadne závažnejšie zdravotné problémy. Disharmónie v kĺboch na rukách a nohách.

Zdravotný stav on
Nenachádzam žiadne závažnejšie zdravotné problémy. Disharmonická je podžalúdková žľaza.

Psychický stav ona
Aurický obal je stabilne ukotvený na fyzickom tele. Psychika je stabilná.

Psychický stav on
Aurický obal je mierne vyosený. Potreboval by sa trochu viac venovať psychike. Stačili by cvičenia jogy a dychové cvičenia.

Povaha ona
Základ vašej povahy je uložený v strednom mozgu. Klasicky ľudské vedomie dnešných ľudí. Odtiaľ ide psychický vzruch do ústnej dutiny. Charakterizuje to osobu s hysterickými sklonmi niečo preháňať. Osoba, ktorá robí rýchle a chaotické rozhodnutia. Treba si na všetko nechať čas a rozvahu. Trikrát meraj a raz rež.

Povaha on
Základ jeho povahy vychádza tiež zo stredného mozgu, odtiaľto ide psychický vzruch do ústnej dutiny. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá rada využije druhých a vždy si nájde nový zaujímavý objekt.

Obidvaja ste hysterické povahy, vo vzťahu to bude vyvolávať konfliktnosť a jeden z vás sa bude musieť podriadiť tomu druhému.

Sexuálne centrum ona
Je umiestnené vo veľkom mozgu. Viac kariéra ako deti a domov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce mať niekoho rada, ale má aj pracovné ambície. Nie záujem o klasický rodinný život.

Sexuálne centrum on
Je umiestnené v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok zaťatého chlapčeka, ktorý si robí po svojom a neberie ohľad na iných.

Spoločne ide o nevhodnú kombináciu. Zvyčajne si vyhovujú dvaja so sexuálnym centrom v ústnej dutine.

Sexuálne povedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužské pohlavie. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Silná závislosť. Citová vzrušivosť: samota.

Sexuálne povedomie on
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na predvádzanie sa.

Celkovo je partner neschopný vytvoriť hlbšie citové väzby na partnerku. Je narcisticky ladený na seba.

Aký je človek ona
V zásade ste pozitívne ladená osoba.

Aký je človek on
Tak isto pozitívne ladená osoba.

Láska
Vnímam harmonický vzťah dvoch osôb, ktoré si medzi sebou nevytvorili hlbšie city. Pri konfliktných životných situáciách môže prísť k rozchodom. Chýba silnejšie citové puto.

Predstava o vzťahu on
Nesie si z rodičovského domu predstavu, ako deštruovať vzájomný vzťah.

Predstava o vzťahu ona
Nesiete si predstavu, že vy budete harmonická a partner vás bude milovať až za hrob.

Predstavy jedného aj druhého budú vnášať do vzťahu problémy. Vy si chcete privlastniť lásku inej osoby. Bohužiaľ, on má hysterické a narcistické sklony milovať seba a byť obletovaný ženami.

Rovnoprávnosť vo vzťahu
On chce rovnoprávnosť, vy ju odmietate.

Romantika
Obidvaja chcete romantiku.

Detičky
On sa chce vo vzťahu chovať ako nezodpovedné dieťa, vy to odmietate.

Racionalita
Obidvaja sa nechcete chovať racionálne a rozumne.

Kamaráti
On sa nechce chovať kamarátsky. Ona má neutrálny postoj. Skôr ako protivníci. Súboj.

Nezávislosť
On má predstavu úplnej nezávislosti až slobody, z jeho strany je to prehnané. Vy chcete byť na niekom závislá.

Žiarlivosť
On bez žiarlivosti. Vy čiastočne žiarlivá.

Symbióza
On bez chuti k symbióze, vy chcete symbiózu.

Objektívnosť
On sa nechce pozerať na vzťah objektívne a reálne. Nezaujíma ho, ako to dopadne. Vy tak isto nemáte chladnú hlavu.

Sebectvo
On je mimoriadne sebecký, myslí si, že môže všetko. Vy iba čiastočne.

Pridaj komentár