A 189 – Kazivosť zubov – 2004-08-26 16:32:45


Mojim problémom je KAZIVOSŤ ZUBOV. Preto by som vás poprosil o radu ako tento zubný defekt spraviť. Čím to je? Nedostatkom vápnika? Nedokonalá strava? Karma? Myšlienkami? Vďaka.

Saša Pueblo – Kazivosť zubov – 2004-08-26 16:52:16


Celková diagnostika: čierne krúžky zisťujem vo všetkých oblastiach kostí a to v celom tele. Problém sa nebude vzťahovať len na zuby, ale celkovo na vaše kosti.
Reiki diagnostika: celkovo vaše orgány vyžarujú bioenergiu, čo je dobré. Ale vaše zuby a kosti energiu silne zosávajú. To naznačuje na zdravotné problémy v týchto oblastiach.
Diagnostika kyvadlom: ked obkresľujem kyvadlom vaše orgány, tak kyvadlo sa zastavilo na hormonálnych žľazách (hypofýza, epifýza, štítna žľaza a ostatné). Kyvadlo obkresľuje zle oblasť pečene. Kosti a zuby neobkresľuje. Teda kosti, pečeň a hormonálne žľazy budú problémové.
Diagnostika Silva: oblasť hormonálnych žliaz je pasívna, všetko tu spí. Do kostí ukladá organizmus toxicitu. Obličky sú pasívne a pečeň nestíha spracovať všetku toxicitu a tak ju posiela do kostí a zubov.
Diagnostika totemovým zvieraťom: to sa vrhá na vašu pečeň a hormonálne žľazy. Olizuje ich a to naznačuje na potrebu liečby.
Diagnostika vyživovania: orgány sú vyživované dobre, ale kosti sú vyživované zle až nedostatočne.
Diagnostika aurického vyžarovania: bioenergia okolo vás vytvára veľa krížikov v kostiach a zuboch. Veľký kríž sa tvorí v pečeni.
Diagnostika najhoršieho miesta: jednoznačne smeruje do oblasti štítnej žľazy.
Tarotová diagnostika. Objavuje sa u vás postava rytiera v brnení a ten železnou päsťou udiera na hormonálne žľazy. Treba ich diagnostikovať a preliečiť.
Kineziologický test: váš organizmus reaguje nesprávne. Vysiela do zubov a kostí nesprávne signály. Ked som sa skoncentroval na vaše zuby, tak mi tuhli svaly na tele a malo by to byť naopak. Organizmus si myslí, že v týchto oblastiach je všetko v poriadku. To je psychický problém, pri pečeni a hormonálnych žľazách mi svaly ochabli.
Diagnostika hormonálnych žliaz: cítim vo všetkých slabú aktivitu a nedostatočný objem produkcie hormónov.
Bakteriálna situácia: nie je dobrá v oblasti štítnej žľazy a pečene. Sú tu zvýšené množstvá baktérií. Tak isto je to v kostnej dreni.
Celkovo by ste sa mali dať riadne vyšetriť a venovať sa svojmu zdraviu komplexnejšie, pokiaľ nechcete mať v budúcnosti zdravotné problémy.
Saša Pueblo

A 189 – Kazivosť zubov – 2004-09-08 20:18:09


Ďakujem vám za diagnostiku. Dôkladne si ju prečítama a vprípade nejasností vás určite kontaktujem. Samozrejme bude veľmi rád ak mi vypracujete možné varianty liečby. Ešte raz vďaka.

Saša Pueblo – Kazivosť zubov – 2004-09-08 20:18:56


Šamanská terapia: na noc užiť alkohol ako uvoľňujúci prostriedok. Naprogramovať sa pred spaním, aby ste sa v noci v snoch liečili. Silná túžba, aby vás vaše sny liečili. 10 krát.
Talizmanová terapia: vystrihujte si zo sivého papiera krúžky veľkosti 10 korunáčky. Na krúžky napíšte veľké písmená abecedy. Koncentrujte sa do kĺbov na tele a uprene sa dívajte na niektorý papierový talizman. Zopakovať 20 krát po 10 minút, aj viac.
Naturterapia: pomohla by sauna, kúpele v horúcej vode, aj termálne kúpalisko. 5-6 krát.
Reiki terapia: absolvovať kurz Reiki a ozdraviť tvorbu bioenergií v kostnom systéme.
Antropozofická terapia: čítajte Tibetskú knihu mŕtvych alebo knižky českého jogína Minaříka. 1-2 roky.
Čakra – reflexné zóny: odblokovať nervové dráhy v koži, vo svaloch a kostiach. Stláčať body na tele do znesiteľnej bolesti. Body by mali byť od seba vzdialené asi 5 cm. Zatlačiť, precítiť bolesť a postúpiť na ďalší bod.
Obrazová terapia: pomohlo by prezeranie erotických časopisov. 2-3 mesiace.
Fytoterapia: čerstvé zeleninové šťavy zo zemiakov, rajčín, tiež z ovocia. 4 mesiace.
Dietoterapia: mali by ste jesť viac syrov, mlieka a ovocia. Kalciové tabletky.
Fitnes terapia: vhodné by bolo pravidelné plávanie, aj v zime.
Charizmatická terapia: pozerať knižky a obrázky, na ktorých sú klenby a steny s náboženskými výjavmi.
Hypnotická terapia: mali by ste sa liečiť v pocite, že je vám zima alebo aj fyzicky tento stav vyvolať. Ľadová sprcha a podobne.
Silvova terapia: vizualizovať si, ako sa kosti čistia od toxicity. Dlhodobo a intenzívne každý deň. Používajte pri tom formulku: moje kosti sú čistejšie a čistejšie.
Patogénna terapia: pod posteľ položte kovové mince a slepačie vajce. Dajte pod posteľ pri nohy. Vajce za niekoľko dní vyhodiť a nahradiť novým. 10 vajíčok použite asi na 20 nocí.
Magnetoterapia: pod ľavou pazuchou noste leukoplastom prilepený malý magnet. 1 mesiac.
Magická terapia: predstavujte si spln mesiaca, kvapky kuracej krvi s drobnými ohníkmi. Majte pocit strachu, ktorý sa stupňuje.
Saša Pueblo

Pridaj komentár