Požiadali ste ma, aby som sa Božej vôle pozrel, ako vo vás prebýva živá prítomnosť Boha samotného v rôznych náboženských systémoch.

Bohužiaľ, neuróny veľkého mozgu Božia prítomnosť opustila. Vaše postoje prítomnosť Božiu uzatvorili a vyvolali negatívny dopad na fyzické zdravie. Vaše náboženské postoje negatívne pôsobia na kostnú dreň a celkovú krvotvorbu. Zmenou postojov k náboženstvu prepnete neuróny veľkého mozgu, čo môže viesť k zlepšeniu zdravia a krvotvorby.

V kresťanstve na ceste k živému Bohu svätcov zmeňte postoj ku kresťanom. Vaše vnútro ich chce zničiť. To môže, ale nie Boha v nich. Toho nechajte na pokoji. Tak isto to platí pre svet hinduistov, kľudne ich vo svojej mysli zabíjajte, ale nikdy nie Božiu prítomnosť v nich. Tak isto môžete pozabíjať vo svojich predstavách vyznavačov islamu, budhizmu a pravoslávia. No nikdy v nich nezabíjajte Boha samotného. Skúste si uvedomiť náboženskú psychohygienu. Keď niekomu ublížite v predstave alebo aj fyzicky, nikdy sa nedotknite ich náboženských predstáv o Bohu. Tým si prepínate neurónové schémy mozgu a bude vás čakať trest, ktorý si vyvoláte sama.

Po čase sa ozvite a zistíme, či ste svoje náboženské postoje zmenili aj kvôli sebe.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obr.č.2 možnú úroveň.

Pridaj komentár