Pod krční jamkou, kde končí klíční kost mám od svých deseti let bulku, která se v poslední době zvětšuje. Klasický medicinský postup je biopsie a následné odstranění. Mám dotaz: Co bylo příčinou vytvoření bulky a jaký je pro mně nejlepší postup. Přiznám se, že se mně nechce do toho nechat rýpat a nevím co dál. Co ta boule obsahuje?

Bolo by rozumné, keby ste si dali vyšetriť danú bulku. Zatiaľ nie operácia, ale zistiť, čo to je a prečo sa to tvorí. Prípadne zistiť, aké sú možnosti – aj menej invazívne ako operácia. Informujte sa u lekárov. Nezaškodila by aj celková diagnostika u lekárov. Teda celé telo a jeho systémy.

V zásade ste na svoj vek v mimoriadne dobrej zdravotnej kondícii. Funguje vám systém z oblasti tenkých a hrubých čriev, tzv. systém vlastnej samoliečby a vhodných genetických zmien v tele. To, čo nie je v poriadku, sú vaše pľúca. Príčinou tohto stavu je postupné zanášanie buniek organizmom. Geneticky sa pľúca vyvíjajú od ľudských buniek k bunkám podobajúcim sa bunkám hmyzu, čo nie je dobrý trend. Organizmus a vaša imunita vaše bunky považuje za riziko pre organizmus. Samozrejme, to je iba intuitívny odhad. Aký je skutočný stav pľúcnych buniek, musia určiť lekári a vhodné testy. Mali by ste sa sústrediť na rôzne liečby svojich pľúc a dať si ich do poriadku. Hlavne liečba klasicky liečiteľsky, obklady na pľúca zo švédskych kvapiek, lieky na posilnenie funkcie pľúc, horské prostredie, karlovarské minerálne vody a ich inhalácia. Ale hlavne nosenie alebo ukladanie minerálu magnetovca na pľúca dlhodobo. Starajte sa o svoje pľúca dlhodobo.

Pridaj komentár