Chcel by som sa opýtať na pár vecí ohľadne geriatrie, ako to vyzerá s budovaním centier trvácnosti geriatrie u mňa, na koľko percent je to už asi zbudované a koľko odhadujete času, že to ešte potrvá? Vďaka.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, ako si vediete v budovaní trvalého systému geriatrickej dlhovekosti a bezchorobnosti. Rád by som napísal dobrú správu, ale zistil som niečo iné. Všetko utícha a vracia sa do systému pozvoľného chorľavenia. Chýba tomu nasadenie a vytrvalosť. Cítiť, že chcete žiť ako bežní smrteľníci.

Diagnostika 7 neurónových oblastí a trvalý stav vyhrážania sa: tento systém je celkovo oslabený a udržuje sa v slabej sile. Príčina je vnútorný nezáujem byť trvalo zdravý.

Diagnostika, kde sa vytvoril trvalý systémy zdravie – zdravie: mal sa vytvoriť v nervovom systéme a je zrealizovaný na 10%. Teda iba malá časť nervstva tento systém prijala.

Diagnostika trvácnosti modifikácií tukových buniek: neustále klesáte a už tvoríte v tukových bunkách iba 1000 užitočných látok. Tukové modifikácie boli demontované. Príčina je psychická spokojnosť so zdravím, ktoré máte. Modifikácia blanovitých buniek utícha, čo nie je dobré.

Diagnostika trvácnosti špičkových vyživovacích pomerov: tento systém funguje v tele na 20%. Nemáte tráviaci systém pod kontrolou a chystá sa do tela produkovať určité množstvá toxických látok, čo nie je dobré.

Diagnostika systému trvalej kontroly množenia mikroorganizmov v tele: tento systém ukončil svoju činnosť úplne a mikroorganizmy sú mimo kontrolu bielych krviniek a lymfatických uzliniek. Organizmus úplne zastavil modifikácie okosticových buniek. Bráni im v tom starý systém zdravie – choroba – zdravie.

Diagnostika trvácnosti zmien na chromozómoch, génoch a sekvenciách: tento systém je stabilný. Nastavenie k bezchorobnosti a dlhovekosti je stabilné a silné.

Diagnostika trvácnosti zmien na molekulárnej úrovni: bohužiaľ, dochádza k demontáži oceľových lán a tvorba špagátikov a zhlukov guličiek. Nedobré tendencie.

Diagnostika nežiaducich mikroorganizmov: v tele pribúdajú nevhodné mikroorganizmy od chorých rodinných príslušníkov. Ešte stále v norme. V tele nie je optimálna mikroflóra. Tendencia byť pasívne orientovaná voči organizmu.

Diagnostika prieniku pudov do organizmu: pudy z brušného mozgu neprenikajú do tela a sú v stave slabej aktivity.

Diagnostika trvaliek na modifikáciu svalových buniek v prospech organizmu: tento systém ste ani nerozvinuli.

Diagnostika trvaliek tvorby molekulárnych látok z mikronatŕhania svalov: je možná, aj beží, ale iba pre opravu svalov. Netvoria sa prebytky a neputujú do tela.

Záver: nedokážete sa liečiť vtedy, keď ste zdravý. A dlhodobo zdraví ľudia sa liečia práve vtedy a nečakajú na chorobu. Vy ste sa vrátili do starého režimu.

Pridaj komentár