Bola mi zistená znížená bunková imunita, znížené biele krvinky, predtým aj červené – vaša predpoveď (profil A 195) sa naplnila…Často bývam chorá – hlavne posledný rok, dosť často som užívala antibiotiká, prekonala som zápal močových ciest. Na imunologickom vyšetrení mi potvrdili zníženú bunkovú imunitu – nasadili ISOPRINOSINE, ale ten som vydržala brať asi len 2 týždne. Veľmi by som chcela vedieť, nakoľko je vážny môj stav zdravotný stav, nakoľko sa snažíme o dieťa.

Požiadali ste ma, aby som zistil, čo sa deje vo vašom organizme. Veštecky potvrdzujem, že nemáte v poriadku imunitu a treba sa vážne zaoberať jej nápravou.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto sú neurónové ganglie okolo žalúdka. Celkový stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby, váš vek je 28 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto je okolo nervstvo okolo žalúdka. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú rebrá. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú pľúca a hrubé črevo. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú vaječníky. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo ani jednu hormonálnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 50, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Nežiaduce zmeny vo vnútri buniek 20%. Príčinou sú mikroorganizmy, ktoré devastujú bunky.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku okrem žalúdka a hrubých čriev. Stupeň chorobnosti je 60, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita za udržanie štandardných buniek je nedostatočná na všetkých úrovniach. Riziková oblasť. Množstvo atypických buniek je dvojnásobné ako je bežné. Hromadenie glukózy je vo vaječníkoch, nadobličkách, štítnej žľaze. Možné nepríjemnosti do budúcna. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo poškodená. V tele sú príliš premnožené mikroorganizmy, herpetické vírusy, tak isto nežiaduce vírusy z hrobných priestorov cintorínov.

Geriatrická liečba podľa pudov:

V prvom rade je treba neustále každý deň prezerať obrázky jaskýň a vyhrážať sa v predstavách pudom ubližovaním si. Je to nutnosť a púšťať pudy do organizmu. Robiť to hlavne pred spaním alebo v stave mierneho zaspávania. Podrobnosti v článkoch v Geriatrickej poradni.

Kúpte si čierne múmio, musí byť čierne, nie hnedé. Šúchajte celé telo nasucho kúskom čierneho múmia, 5 krát  za 2 mesiace.

Šúchať telo harmančekom. Zobrať za hrsť sušeného harmančeka a šúchať po tele. Potom osprchovať. Na malej ploche vyskúšať reakciu kože. Robte tak 12 krát za 2 mesiace a celé telo.

Absolvovať klasickú alebo suchú saunu, prípadne silné tepelné prehriatie tela až do stavu potenia. Môže byť aj beh v posilňovni, viac sa naobliekať a piť horúci čaj. Robte tak 4 krát za 2 mesiace.

Vyhľadajte vo svojom okolí lom alebo jaskyňu a prineste si hlinu, ktorá je okolo kameňov. Ide o zvetralé vrstvy na kameňoch. Hlinu dajte do hustejšieho plátenného vrecka a prikladajte na telo. 5 krát postupne prejsť po celom tele za 2 mesiace.

Umývať telo čerstvou šťavou kivi: do vody vytlačiť pol kivi a omyť telo. 10 krát za 2 mesiace.

Do stravy pridať mango a to aspoň 20 kusov zrelého manga zjesť v priebehu 2 mesiacov. Pridať tiež mrkvovú šťavu. Vylúčiť mlieko.

Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu a budeme liečiť hlbšie do vnútra buniek.

 

Pridaj komentár