Uplynuli dva mesiace od mojej poslednej geriatrickej kontroly. Rada by som vedela, ako pokračujem a koľko užitočných látok tvorím v tuku. Tiež sa chcem opýtať na moju imunitu. Trápia ma herpesy na perách, býva to pri strese a podobne. Prosím Vás mohli by ste sa mi pozrieť, ako si udržať imunitu, aby som mohla zlikvidovať v sebe tie vírusy a baktérie, ktoré na mňa útočia pri oslabení? Rada by som sa toho zbavila, ale neviem ako. Ďakujem vám.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako ste na tom z hľadiska zdravotného na úrovni buniek (B 96). Je ešte čo riešiť, ale prednostne treba riešiť herpetické vírusy. Vypracujem vám určitý postup.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy sú trochu postáčané. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie čisté. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je dostatočná. Nastavenie na dlhovekosť je prítomné.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany- čiastočne zlá priechodnosť látok z buniek von. Orgániky zdvojené. Chromozómy vzorové. Génové retiazky v poriadku. Génové sekvencie nastavené prirodzene na dlhovekosť. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je nedostatočná. Asi 30% kostnej drene je ešte z obdobia 15. roku života a neprešla do dospelých buniek. Blastulový základ je k dispozícii. Treba organizmus potlačiť, aby to dotiahol do konca.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany majú problémy dostať látky zo seba von. Treba riešiť. Chromozómy elegantné. Génové retiazky vzorové. Génové sekvencie od základu nastavené na výkonnosť a dlhovekosť. Molekulová úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov vzorová.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto je oblasť maternice, kde sú rozstrapkané nervové zakončenia. Bunkové blany sú slabšie priepustné von. Chromozómy ochabnuté a slabá činnosť. Génové retiazky malátne. Génové sekvencie obsahujú sekvenciu na devastáciu nervového systému a treba riešiť. Nervové zakončenia majú v oblasti maternice nežiaduce genetické zmeny pri obnove buniek a treba riešiť. Výmena prvkov viazne. Treba sa nervstvu venovať pozornejšie.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Orgániky toxikované. Chromozómy ochabnuté a treba riešiť. Génové retiazky poohýbané a treba riešiť. Génové sekvencie veľa poškodení útočiacich na kostnú dreň a treba riešiť. Molekulárna úroveň: oceľové laná. Výmena prvkov je postupná.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. V tele sú oblasti, kde hormóny neprenikajú. Sú to drobné oblasti. Epitelové bunky v poriadku, ale nie vaječníky. Bunkové blany v poriadku, ale nie vaječníky. Orgániky v poriadku, ale nie vaječníky. Chromozómy v poriadku, ale nie vaječníky. Génové retiazky v poriadku, ale nie vaječníky. Niektoré génové retiazky sú zničené a prevzali ich fungovanie ostatné. Génové sekvencie v nadobličkách sú poškodené a chcú devastovať obličky. Génové sekvencie vo vaječníkoch poškodené. Predčasné starnutie. Molekulárna úroveň: oceľové laná, ale nie vaječníky. Výmena prvkov je všade dobrá, ale vaječníky skoro žiadna. Treba riešiť komplexne oblasť vaječníkov.

Diagnostika trávenia: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Dobré vyživovacie pomery pre bunky. Vnímať, že trávenie je luxusná reštaurácia pre bunky a dostávajú to najlepšie. No ešte je čo dolaďovať. Nie všetky bunky môžu zasadnúť za spoločný stôl. Niektoré sú extrémne uprednostňované.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Orgániky pracujú skoro všade poslabšie. Chromozómy štandardné. Génové retiazky vzorové. Génové sekvencie čisté. Molekulárna úroveň: špagátiky. Prvky sa priebežne vymieňajú.

Diagnostika imunitná: kyvadlo neobkreslilo detskú žľazu. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je množstvo herpetických vírusov. Dostali sa do tela od inej osoby, ktorá je ich nositeľom. Treba liečiť. Poškodzujú aj biele krvinky, napádajú ich a bránia ich fungovaniu. V tele aj ďalšie nežiaduce mikroorganizmy. Treba riešiť. Herpetické vírusy zablokovali celý imunitný systém a v tele majú rajskú záhradu. Treba viacnásobne opakovanú liečbu.

Diagnostika tukového orgánu: v tuku ste začali produkovať asi 1 milión užitočných látok. Do tela nateká 80%, čo je zlepšenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.