Mám chronický zápal prínosových dutín. Ťažšie sa mi dýcha, v noci sa budím na upchatý nos a zrejme z toho mám aj zápal očných spojiviek a tvorbu bieleho maziva na vonkajších kútikoch očí.Oči mám často unavené, mám pocit akoby povlaku na nich, svrbia ma a často si ich musím šúchať. Občas mávam pocit ťažkého dýchania, neviem sa nadýchnuť zhlboka, bolieva ma v hrudi. Zrejme ide o dedičný problém. To isté má aj môj otec.

Bolo rozumné požiadať ma o podrobnejší geriatrický profil, ktorý diagnostikuje až na úrovni buniek tela. Ste vo veku, keď je potrebné nastaviť organizmus na dlhovekosť a hlavne zlikvidovať nežiaduce mikroorganizmy. Najrizikovejšie sú pľúca a vyžadujú aktívnu preventívnu liečbu.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Váš vek je 46 rokov. Obsah vitamínu U je v menšej miere ako treba. Do tela ho dostanete jedením surovej kapusty.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek nervstva ako u 70 ročnej zdravej osoby, čo nie je zrovna dobrá vizitka. Obsah E vitamínu je nedostatočný. Nemôže bežať dostatočná údržba týchto buniek.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho detailne obkreslilo, čo je dobré. Stav trvácich buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, čo je veľmi dobré. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav kmeňových buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvorba červených krviniek je v poriadku. Tvorba bielych krviniek je oslabená a bude to mať vplyv na imunitu voči mikroorganizmom a neštandardným bunkám.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby, čo nie je dobrá starostlivosť organizmu o túto oblasť. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo blany veľkého mozgu, miechy, kože, žalúdka, mechúra, kostí a svalov. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné.

Diagnostika pľúc, pečene, žalúdka a sleziny: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti sa pohybuje okolo 62, čo je bežiaca chorobnosť u všetkých menovaných orgánov. Pľúca majú stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je vyčerpané a problémové. V pľúcach sa objavujú postavičky madony s dieťaťom, čo naznačuje na rizikovú oblasť. Je tu veľké množstvo neštandardných buniek. Pečeň má stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. No bunky sú pozmenené a odlišné ako u bežnej pečene. Musela spracovať toxické látky z konzervačných prípravkov v jedle. Odporúčam jesť iba potraviny bez konzervačných prísad. Žalúdok má bunky ako u 80 ročnej osoby. Delenie buniek je značne vyčerpané. Slabá obnova. Slezina má bunky v stave 100 ročnej osoby. Delenie buniek žiadne, vyčerpané. Riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika ostatných orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo, vytvára asi 10 užitočných látok do tela. Pre svoj vek by ste potrebovali produkciu aspoň 10 000 užitočných látok, ktoré dopĺňajú organizmu to, čo už nedokážu vytvoriť starnúce orgány. Tvorba týchto látok zabezpečuje dlhovekosť.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je pod normou. Tak isto je oslabená tvorba bielych krviniek T, B, Nk, ktoré majú likvidovať neštandardné bunky. Počet neštandardných buniek je voči iným osobám dvojnásobné, čo nie je dobré. Veštecky vnímam hromadenie glukózy v pľúcach, čo je varovný signál naznačujúci rizikové oblasti. Zatiaľ žiadne akútne nebezpečenstvo nehrozí, ale sú tu varovania. Biele krvinky zle reagujú s detskou žľazou a kostnou dreňou. Celkovo biele krvinky nemajú dostatočnú vitalitu na správne zásahy v organizme.
Imunita voči mikroorganizmom je tiež pod hranicou nutnosti. Lymfatické uzliny ako imunitné čidlá sú pasívne. Skladba mikroorganizmov je nevhodná v tenkých črevách blokujú spracovanie bielkovín. Teda paradoxne máte podvyživené orgány tela. Príčina je v bielych krvinkách, ktoré sú napádané mikroorganizmami hneď v zárodku ich vzniku. Tieto druhy mikroorganizmov sa nachádzajú v priestoroch, kde sa dlhšiu dobu nežilo, bolo všetko pozatvárané a páchlo starinou po starých a chorých ľuďoch.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: Slúži ako zásobáreň látok a niečoho ako vakcíny voči mikroorganizmom. Kyvadlo ho neobkreslilo. Je poškodený mikroorganizmami, ktoré sa vyskytujú na kukurici ako sneť alebo sivá pleseň. Je potrebné preliečiť a obnoviť činnosť.

Nočná ozdravovacia biochémia: je poškodená a v noci pasívna. Mikroorganizmy ničia a devastujú, čo sa dá. Treba previesť dezinfekciu organizmu.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem vám veľmi pekne za geriatrický profil. Aj som si pri ňom poplakala, lebo naozaj všetko sedí ako popisujete a objasnil ste mi aj mnohé moje problémy nielen fyzické, ale aj psychické. Presne je to tak: najviac pociťujem pľúca a dýchanie a tým, že mám výtoky z nosa, a začína mi slabnúť pamäť a ťažšie sa začínam vyjadrovať, je to spojené so slezinou. Prosím Vás o návrh na dezinfekciu organizmu, na liečbu podľa Vášho zváženia, čo je nutné, čo najskôr urobiť.

Geriatrická liečba mikrobiálnej imunity

V prvom rade si kúpte destilovanú vodu a budete si ňou po osprchovaní omývať telo. Necháte zaschnúť na tele. Robte tak pravidelne aspoň dva mesiace. Kúpte si leukoplast na rany, jeho stred namočte do slanej vody a dajte na telo. Robte tak dvakrát do týždňa v sobotu a nedeľu, nechajte si leukoplast na celý deň. Aspoň 5 lepiacich náplastí čo najväčších. Ďalej si prikladajte na telo plátky čerstvých zemiakov. Omývajte si telo čerstvou zemiakovou šťavou. Kúpte sa v soľných roztokoch so živicou. Alebo dať do kúpeľa rozdrvené púčiky ihličnanov, ihličia a konárikov. Užívajte pravidelne acylpyrín a ten dávajte aj do kúpeľa, alebo sa ním omývajte. Na večer asi na hodinu prilepiť na telo alobal 10×10 cm a najlepšie maslom, aby to držalo.

Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu, ako sa situácia vyvíja. Nejasnosti konzultujte. Liečbu svojvoľne nemeňte, lebo je nastavená presne na vás.

Pridaj komentár