Po dvoch mesiacoch si vás dovoľujem požiadať o zhodnotenie geriatrickej liečby a doporučenie na ďalší postup.

Som rád, že ste konečne prelomili staré návyky a nechali ste liečbu svojho tela na pudy (A971). Verím, že všetko dotiahnete do stabilného stavu dlhovekej bezchorobnosti.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Životnosť trvácich buniek 100 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto pečeň. Prikladať guľu z alobalu priebežne dva mesiace. Nervové zakončenia sa delia dostatočne. Časť buniek je trváca. Potenciál delenia a trvácnosti 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Životnosť trvácich buniek 100 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Delenie kmeňových a dcérskych buniek v poriadku. Životnosť 100 rokov. Biele a červené krvinky v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Časť buniek je trvácich a časť sa delí. Potenciál na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Všade trváce bunky. Potenciál na 70 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 60 rokov.

Geriatrická diagnostika modifikácií: bežia vhodné modifikácie v blanách, chrupavkách a okostici. Modifikácie v tuku iba palcáky na psychiku. Ukladať na telo rôzne kvety raz do týždňa. Realizovať dva mesiace. Na telo prikladať rôzne tvary v podobe písmen vyrobené z alobalu. Priebežne dva mesiace realizovať. V tuku sa produkuje 10 000 užitočných látok.

Geriatrická diagnostika precitlivenosti: na všetky druhy plastov a plastických látok. Pokiaľ je možné, odstrániť z vášho okolia.

Geriatrická liečba imunitná: obidve imunity v dobrej kondícii na všetkých úrovniach.

Geriatrická diagnostika psyché: všetky 4 pudy pracujú vo dne aj v noci.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.