Chcela by som Vás poprosiť poradiť mi, ako sa pohnúť dopredu v geriatrickom programe.

Som rád, že ste sa vrátili ku geriatrickej liečbe (A917). Oceňujem, že ste našli v sebe silu dotiahnuť liečby do ďalšej etapy a zabezpečiť si bezchorobnú dlhovekosť. Máte problém s egom a ochotou podriadiť sa pudom. Treba na tom popracovať a naučiť sa fungovať s tým, že budú do vás z brušného mozgu chodiť a starať sa o vás. O otázkach liečby nesmiete rozhodovať vy, treba sa podriadiť pudom.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah vitamínu U je dostatočný. Najslabšie miesto sú niektoré nervové ganglie okolo kĺbových spojov. Natierať telo harmančekovou mastičkou a to hlavne okolo kĺbov a svaly okolo.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov, blany, okostica: kyvadlo ich obkreslilo. Prišlo k priaznivým genetickým modifikáciám a túlavé blanovité bunky dávajú všetko do poriadku, hlavne svaly. Chrupavky sa zatiaľ nemodifikovali. Okosticové bunky sa ešte nemodifikovali.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Biele krvinky sú v poriadku. Červené krvinky majú tvar mesiačikov a mali by mať tvar malých buchtičiek. Liečba: cviklu nakrájať na plátky, položiť na plátno a pošúchať oblasti kostí, ramená, lopatky, rebrá, panva, stehenné kĺby, chrbtica. Skoro každý deň po dobu 1 mesiaca. Pozor, cvikla je pálivá, vyskúšať najskôr na malom kúsku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Dlhoveké bunky sa ešte netvoria. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto je pečeň. Prikladať hliníkovú fóliu každý deň po dobu 10 dní.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto sú uzliny na nohách. Šúchať každý deň nohy kôrou zo stromov okolo bydliska a z lesíka pri rieke. Odkôrovať a vnútornou stranou pošúchať. Vŕba, javor, lipa, jelša. Pozor na jedovaté kríky. Realizovať dva týždne.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Najslabšie miesto je štítna žľaza. Šúchať miesto pomarančovou kôrou z bielej vnútornej strany. Každý deň asi dva mesiace. Treba poctivo realizovať.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto je biely tuk. Neprodukuje pre organizmus žiadne užitočné látky. Modifikácie v tuku máte všetky okrem hviezdičiek. Voči jadrovému mydlu máte odpor. Máte negatívny vzťah k tuku a považujete ho za nič a chcete ho zlikvidovať. Zmeňte psychoterapiou postup. Tuk je to najkrajšie, čo na tele máte. Potom sa produkcia vráti od 40 000 po 100 000 jednotiek užitočných látok.

Geriatrická diagnostika hnedého tuku: kyvadlo ho neobkreslilo v poriadku. Stav chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Baktérie ešte z predošlého psa. Natierať telo 2 krát do týždňa roztokom ginkom biloba raz do týždňa, aj ho užívať cez ústa podľa návodu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická liečba stravou cez kožu: prikladať na telo kúsky chladenej kuraciny, nie mrazenej alebo pošúchať celé telo a nechať pôsobiť. Potom umyť mydlom. Raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika mikroorganizmy: ešte ste neuvoľnili fungovanie teritoriálneho pudu do tela. Treba vyhrážky, že si odreže nohy a už sa nepohnete. Mikrobiológia sa bude riešiť, keď pustíte teritoriálny pud do tela.

Geriatrická liečba psyché: pud sebazáchovy ste pustili počas dňa do tela. Chýba tomu detailnosť. V noci s ním bojujete, zmeňte prístup. Pud rozmnožovací máte silne blokovaný. Zmeňte prístup. Vyhrážanie, že pozabíjate všetky mláďatá, pokiaľ vás nebude liečiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.