Galéria orgánov. Odkazy na iné stránky. Využitie pri liečbe. Využitie pri nácviku ezoteriky. Využitie na osobné vzdelanie. Anatomizácia ezoteriky. Silva metóda. Ľudský rozmer ezoteriky.

Neustále so svojím ezoterickým priateľom zhromažďujeme pre vás anatomické obrázky po celom internete. Prehliadame všetky oblasti a usilujeme sa vytvoriť rozsiahly zoznam stránok s medicínskou a anatomickou problematikou. Galéria s odkazmi vám môže slúžiť na lepšie oboznámenie sa s vlastnými orgánmi a ich fungovaním. Skúste si uvedomiť, že v rámci samoliečby je možné pomôcť sám sebe aj tým, že si dokážete dostatočne dobre vizualizovať činnosť vlastných orgánov. Táto technika je rozpísaná v Silva škole. Základom všetkého ezoterického snaženia je práve anatómia a schopnosť vizualizovať orgány vlastného tela. Treba byť anatomicky zdatný, aby ste mohli čítať, študovať a aplikovať moje ezoterické poznatky. Bez anatomických poznatkov zájdete tak akurát za roh svojho domu. Teda využite galériu s odkazmi na vytvorenie ezoterických základov vašej duchovnej cesty. Anatómia dáva určitý smer, kde sa to robí a potom k tomu pridávame ako sa to robí. Tam a tam sa sústreď, v tom orgáne alebo časti tela rob to a to cvičenie.

Keď sa nevieš z niektorej choroby vyzdravieť, tak je vhodné, aby si neustále chorý orgán vizualizoval veľakrát za deň a mnohokrát za celý rok. Dotyčné orgány si môžeš aj obkresľovať a predstavovať celkovo ako priestorovú záležitosť. Tak isto si môžeš v sebe daný orgán predstavovať a prinútiť ho, aby pracoval podľa tvojich predstáv v rámci biologických možností. Teda z cesty choroby sprav duchovnú cestu. Vyzdravieš a postúpiš cez štúdium a aplikáciu anatómie na seba samého.

Pravidelne navštevuj Galériu s odkazmi na iné stránky a opakuj svoje anatomické vedomosti. Pravidelné sledovanie tejto galérie mne osobne umožňuje ešte lepšiu vizualizáciu vlastných orgánov a ich celkového fungovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.