Darina Šimková so Sašom Pueblom spolupracujú na stránke: http://facearcane.apoort.net. Mohlo by sa vám zdať, že sem vkladáme iba jednoduché videá na rôzne témy z oblasti zdravia a ezoteriky. Síce je to tak, ale treba si položiť otázku, prečo to takto robíme?

Saša Pueblo a aj ostatní meditujúci si potrebujú neustále opakovať to, čo už niekedy cvičili a meditovali. Opakovanie je matka múdrosti. A ezoterici na tejto najvyššej úrovni to musia znovu prepísať do kvantovanej duše a tak treba opakovať.

Niektorí ezoterici už majú svoj vek a ich psychika nie je vždy pripravená ísť dopredu, a tak si na Facearcane idú relaxovať a spomínať. Čiže spravili sme priestor pre oddychovú časť na uspokojenie a celkový kľud.

Na druhej strane sme zase vytvorili priestor pre tých, čo do meditačného sveta vstupujú ako začiatočníci a potrebujú sa s ezoterikou oboznamovať z jednoduchších pozícií. Nie každému musia na začiatok vyhovovať intelektuálne náročné meditácie Sašu Puebla.

A nakoniec si ezoterik môže povedať, že lepšia je relaxačná a oddychová ezoterika ako pozeranie priblblej televíznej produkcie o ničom a nikam.

Pridaj komentár