Mal by som záujem o môj psychologický profil.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia a odhadol, čo tam máte a aký k tomu máte postoj. Myslím si, že preháňate starostlivosť o iných a zanedbávate vlastný ezoterický rast. Zaujíma vás iba uplatnenie ezoteriky do zdravia iných ľudí. Čo je na jednej strane pekné, ale mali by ste nájsť kompromis medzi potrebou vášho podvedomia a starostlivosti o druhých ľudí.

Zdravotný stav
Celkovo je hormonálna sústava slabá, čiastočne jej pomáha produkcia látok v tuku asi 100 užitočných látok. Príčina postupne slabnúcej aktivity hormonálnych žliaz je v poškodených génových sekvenciách. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú rizikové onkologické bunky, ktoré organizmus dokázal uzatvoriť do ochranných skeletov. Vytvorili sa v posledných rokoch. Predstavuje to riziko do budúcna. Izolované lokality sú geneticky pozmenené. Chromozómy poškodené. Génové retiazky postáčané do špirál. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je čiastočne mimo telo. Nič vážne, iba odporúčam vhodné psychoterapie.

Povaha
Psychicky ste usadený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada zvieratá a celkovo starostlivosť o členov tlupy. Preniesli ste to na chorých jedincov.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na seba a svalovú silu. Povrchová vzrušivosť: celkovo narcistické sklony na seba. Pohlavná vzrušivosť: na svoj pohlavný orgán. Citová vzrušivosť: choré a nevládne osoby. Celkovo problémové sexus podvedomie pre partnerský život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Tie sa obohatili meditáciou o všetky druhy anjelských sfér detských dyslektikov. Váš osobný vzťah k bielej línii je negatívny a v zásade ich nechcete. Rád by ste sa vrátili k čiernej línii. Je vám bližšia. Skúste postupne zmeniť prístup. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú skoro všade výjavy zo života šamanských liečiteľov. 7 obalov spolu obsahuje poznatky o šamanských rituáloch a liečbach. Ste s nimi v súčinnosti a staráte sa o chorých jedincov.

Chromozómová história
Púť vašich génov začína v Číne. Vyznačujú sa praktickosťou. Teda použiť všetko pre bežný život. Ďalej prešli cez Severnú Ameriku, Afriku do Európy. Charakterizuje ich ochota starať sa o ostatných a všetko ezoterické stočiť pre bežných ľudí. K tomuto podvedomiu máte extrémne dobrý vzťah.

Génové reťazce
Sú dosť uvoľnené a od seba. Teda mali by ste žiť silne ezotericky. Ku génovému podvedomiu nemáte dobrý vzťah a usilujete sa, aby fungovalo ako u bežných ľudí. Podvedomie vám to opláca na svaloch a keď nepoľavíte, tak svaly zdevastuje.

Embryonálny vývoj
Príliš dlho ste sa zdržali v raných vývojových fázach a ostatné boli vybudované narýchlo.

Astrológia ega
O praktickom použití ezoteriky nepochybujete a najradšej by ste hneď všetko zaviedli do praxe pre ľudí. Duchovnosť chcete zahodiť a v zásade vás nezaujíma, čo je škoda.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch zúrivo ako grécky hrdina bojujete so silami podvedomia, čo nie je dobrá správa.

Hviezdy osud
Pokiaľ nezmeníte prístup, tak si časom vyrobíte zdravotné nepríjemnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.