Už dlhšie sa usilujete liečiť a váš zdravotný stav sa nezlepšuje, čo nie je normálne. A tak bol čas pozrieť sa do vašej psychiky. Máte ju v nedobrom stave, vyžaduje podporu od lekárov. No hlavná príčina je, že chcete žiť bežným životom a vaše vnútro je stavané úplne inak ako u bežných ľudí. Bežný spôsob života je v rozpore s vnútorným nastavením a je hlavným problémom. Vyzdravieť môžete, iba keď zmeníte životné orientovanie.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u štandardných jedincov s pevnou psychikou. Je zúžený do bodky a stočený dovnútra. Tendencia sám sebe škodiť. Tento psychický stav už vyžaduje podporu liekov od psychiatra.

Povaha
Psychicky ste usadený a operujete zo šedej kôry veľkého mozgu. Teda prežili ste rané štádiá klinickej smrti. Otvorilo sa vám netradičné vnímanie spomienok mŕtvych ľudí a zvierat. Vo vás sú informačné záznamy, ktoré sa usilujú žiť duchovne a neustále prerastajú vašu psychiku. Vy to odmietate a tvrdo nechcete. Vnútorné psychické tlaky, kto z koho.

Sexuálne podvedomie
Skúmam sexuálne podvedomie, ktoré sa rozvinulo počas detstva. Celková vzrušivosť: robiť si zle a devastovať sa. Povrchová vzrušivosť: predstava, ako vás lekári zničia. Pohlavná vzrušivosť: na svet mŕtvych spomienok. Riziko sebapoškodzovania. Citová vzrušivosť: predstavy katastrof. Mimoriadne rizikový faktor. Nutnosť psychiatra.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali odtlačky zo sveta mŕtvych spomienok detských dyslektikov. Sú mimoriadne sivé a vy ste sa psychicky stotožnili s nimi. Chcete si ubližovať a tak pochopiť hlbšie život. Nebezpečné tendencie. V 12. roku života ste dostali ako každé dieťa ďalšie podvedomé obaly. Sú plné predstáv chorôb, nemocníc a túžba spoznať svet cez osobné sebazničenie a devastovanie.

Chromozómová história
Púť chromozómov začína na Madagaskare a ide cez líniu otroctva rovno po mori do Talianska a odtiaľ do Španielska a strednej Európy. Silná túžba vrátiť sa na Madagaskar. Posadnutosť prerastajúca do sebazničenia. Keď nemôžete fyzicky, tak aspoň po smrti a to čo najskôr.

Génové reťazce
Sú stavané neštandardne, duchovne a extrémne ezotericky. Pokiaľ budete chcieť žiť štandardným spôsobom života, tak sú možné samé nepríjemnosti. Buď ezoterika, alebo trápenie.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný prílišným prerastením buniek z placenty do vášho tela. Ako akt záchrany plodu zo strany matky. Veľmi ťažký vývoj. Veľmi atypické štruktúry chromozómov, génov a génových sekvencií. Iné vnímanie sveta ako bežní ľudia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Zvládate s podvedomím súboje na život a smrť. Výsledkom je nestabilná psychika.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete žiť hlboko duchovne.

 

Pridaj komentár