Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu náboženskú cestu. Automatickou kresbou som vytvoril obrázky o vašej ceste k Bohu v rôznych náboženských systémoch.

Najlepšie ste na tom v islame. Vaša cesta k Bohu môže dosahovať tie najvyššie možnosti, pokiaľ dokážete v sebe rozoznieť islamskú náboženskú hudbu.

Vysokú úroveň dosahujete aj na ceste k pravoslávnemu Bohu, aj tu je možné dosiahnuť vysokú úroveň. Vyžaduje si to naplniť svoju dušu ikonami.

Na ceste k budhistickému Bohu je to už slabšie a cestu týmto smerom si zatvárate. Máte prílišný strach zo smrti. Zoberte si Tibetskú knihu mŕtvych a odnaučte sa báť smrti. Prijmite smrť ako nutnú súčasť ľudského života.

Mimoriadne zle ste na tom v kresťanstve. Váš negatívny vzťah prechádza už aj do zdravotných potiaží. Podvedomá nenávisť voči kresťanským symbolom je neprimeraná. Boha nikdy nezaujímalo, kto ako žil a prečo zomrel. Viniť Boha za smrť blízkej osoby je zbytočné. Poďakujte Bohu, že prijal dušu mŕtvej osoby do svojho náručia. Ľudia musia zomierať, tak to chodí. Kresťanský Boh a smrť nemajú nič spoločné. Boha zaujíma iba vaša náboženská cesta a vtedy vás môže skrze cestu aj chrániť.

Tak isto v hinduistickej ceste k Bohu ste zašli do negatívnej roviny. Táto negativita už pôsobí na váš zdravotný stav. Váš silný pragmatizmus, nechuť zaoberať sa láskou a zamilovanosťou vytvára nebezpečné negatíva a chorobnosť. Pokiaľ to chcete napraviť, tak si kúpte hinduistickú literatúru a chodievajte na stretnutia hinduistov. Pomôže vám to aj zdravotne.

Obrázok č. 1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár