Chcela by som Vás poprosiť o psychický profil a chcela by som sa spýtať, či by som mohla posilniť psychiku nejakými vhodnými cvičeniami, napr. hypnózou. Ďakujem pekne.

Vešteckými metódami som sa pozrel, ako sa vám darí dosiahnuť univerzálnosť 7 duchovných ciest. Vediete si veľmi dobre a postupne meníte zabehané prístupy. Váš duchovný rozvoj ma potešil.

Zdravotný stav
Bol vyhodnotený osobitne a ste v dobrej zdravotnej kondícii.

Psychický stav
Aurický obal je okolo orgánov a podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Keďže sa aktívne venujete meditáciám a patríte medzi univerzálnych ezoterikov, ktorí robia všetky duchovné cesty, tak môžete psychicky operovať z veľkého mozgu, stredného mozgu, z mozočku, z brušného mozgu, z ganglií. Tiež prenikáte do buniek vlastného tela. Veľmi dobre ovládate aj aurické obaly okolo 7 neurónových oblastí a 7 duchovných ciest. Uvedomujete si, že do týchto 7 duchovných ciest zahŕňame cesty všetkých ezoterikov a duchovne orientovaných osôb.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo všetkých oblastiach výskytu neurónov. Charakterizuje to obrázok radosti z duchovnej cesty a hlboká túžba ju realizovať poriadne a dokonale. Sexus centrum je v hlave a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce byť plne zdravá a duchovne mimoriadne vyspelá. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovno. Povrchová vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na fyzické telo a svaly. Menej vhodné podvedomie pre partnerské vzťahy a vzťahy s ľuďmi celkovo. Pre zdravie a duchovno ideálne nastavenie.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivé anjelské sféry, tieto ste zmenili na biele v rôznych hustotách – biela, zlatá, diamantová, priezračná. No zároveň cez výcvik klinickej smrti prenikáte do sveta mŕtvych čiernych anjelských sfér. Dávajte si na to pozor a nasmerujte to k bielym anjelským sféram. Okolo detskej žľazy máte všetky druhy anjelských sfér bielej línie. Teraz je treba naučiť sa ich poslúchať a robiť, čo radia. V 12. rokoch ste dostali ďalšie podvedomé obaly a do každého ste vložili jednu zo 7. duchovných ciest. A nakoniec ste v spoločnom obale uložili všetko o duchovne ľudstva, čo je výborné. No nezabúdajte, že duchovná cesta pokračuje do hlbín astronomického kozmu a do sveta mŕtvych spomienok.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všetko vo svojom živote podriaďujete zdraviu, šťastnému osudu a duchovnu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snové pochody sú prísne zorientované na zdravie, psychickú výkonnosť, šťastný osud a dôsledné udržanie toho, čo meditujete. Je to ukážkový prístup do tejto oblasti.

Hviezdy, šťastný osud
Zmeniť práci a prejsť robiť do nových obchodných centier, ktoré sa budujú vo vašom okolí. Lepšia práca, zdravšie prostredie. Viac času na duchovno.

Duchovná úroveň:

Vedecká myseľ
Bolí to, ale uvedomujete si, že to v oblasti duchovna dáva vývoj a úspech. A treba to!

Šamanská myseľ
Pochopili ste celkovo, ako vlastne fungovala ľudská myseľ a viete teraz vhodne zaradiť aj magickú myseľ šamanov. Máte z toho radosť.

Praveká myseľ
Máte zbytočné emocionálne postoje o debiloch búchajúcich si hlavy o stenu jaskyne. Zmeňte prístup.

Zvieracia myseľ
Začala sa vám pozdávať a už jej aj rozumiete. Máte z toho radosť.

Bunková myseľ
Chcete intenzívne cvičiť rezonancie v hlasivkách a prenikať do buniek kvôli zdraviu. A to je na začiatok správny prístup.

Silva myseľ
Čakali ste od prístupu Američanov viac. Ste znechutená. Prekonajte to a ide sa ďalej.

Snová myseľ
Teší vás, že ste si v tejto oblasti spravili poriadok.

Anjelská myseľ
Trochu ste smutná, že síce viete, čo vám povedia anjelské sféry, ale aj tak si spravíte po svojom. Hnevá vás to a to je dobré znamenie.

Svet mŕtvych
Stratili ste obavy zo sveta mŕtvych, ale nerozumiete a nechcete reinkarnáciu. Chcete sa stať súčasťou náboženských záznamov. V tomto smere sú vaše predstavy stále naivistické. Neprekonateľne ste viazaná na tradíciu. Asi vám to dáva oporný bod v živote. Nájdite si iný oporný bod.

Aura myseľ
Máte radosť z aura obalov a nosíte sa ako pávica. Nepreháňajte to.

Sexus myseľ
Je dôsledne zameraná na zdravie, psychiku, kondíciu a duchovno. Tak to má byť. Táto sila má slúžiť na niečo iné ako na rozmnožovanie. Ezoterik na sexus pozerá ako na svojho nepriateľa, ktorý ho odvádza od duchovnosti.

Kozmická myseľ
Považujete to za náročnú oblasť ezoteriky a vyčerpáva vás to. Najradšej by ste boli iba doma a v žiadnom kozme. No bojujete, aby ste zvládli otvorený priestor.

Stigma myseľ
Uvedomujete si význam tohto sugeratívne dosiahnutého stavu pre uchovanie vlastných spomienok.

Seans vedomie
Ešte si neveríte, ale postupne to vaše veštecké schopnosti zachytávajú.

Reiki vedomie
Začali ste byť spokojná, keď sme reiki zaradili pod brušný mozog, čo je 5. duchovná cesta. Máte z toho radosť.

Veštecké schopnosti
Uvedomujete si, že sa musia zlepšovať a pracujete na tom systematicky. Zlepšuje sa to.

Ľudská myseľ
Tú začínate opúšťať a usilovne chcete myslieť cez mozoček.

Ufo myseľ
Ešte strach a obavy zo psychického kontaktu s organickým životom v kozme. Je to prirodzené na začiatku duchovnej cesty.

Autohypnóza myseľ
Pochopili ste význam tohto prístupu a rada ho praktizujete.

Pridaj komentár