V tomto príspevku píšem o svojom chudnutí a bojom s chorobou zvanou obezita. Kľúčové slová sú: diéta, obezita a hypnotický stav.

Nevzdal som sa a pokračujem v chudnutí. Nič som na svojej filozofii chudnutia nezmenil. Neustále som rozhodnutý liečiť sa z choroby zvanej tučnota. V priebehu piatich dní som schudol náhle päť kilogramov. Po týždni som znovu niečo pribral a teraz sa váha ustálila na 125 kilogramoch. Teda znovu pokles o 3 kilogramy. Podotýkam, že meriam takmer 2 m. Neustále sa programujem a predstavujem si, ako zvádzam s tučnotou dlhodobú vojnu. V každej vojne sú víťazstvá, ale aj prehry. Tak to jednoducho chodí. Podstatné je, že s chudnutím neprestanem a o tom som neoblomne presvedčený, neustále si to predstavujem a povzbudzujem sa.

Pokračujem v cvičení v posilňovni, beriem prírodné tabletky na rast svalov. Už začína vidieť zväčšujúce sa svaly. Na páse som zmenšil objem pása znovu o 3 centimetre. Na opasku si môžem spraviť ďalšiu dierku. Mal som aj prepad, keď som sa poriadne rozjedol, no svoje jedáctvo som tlmil dvakrát asi polhodinovými hypnotickými stavmi. Uviedol som sa do pocitu kľudu, príjemnej únavy a letargie. Neustále som si predstavoval, ako všetko pojedám a do týchto predstáv som napúšťal dobrú pol hodinu predstavu rotujúceho slnečného kotúča.

Výsledok bol výborný a mal som celý týždeň pocit, že môžem hladovať a pokračovať v likvidácii tuku zväčšovaním svalov na úkor tuku. Zároveň som si zaviedol delenú stravu a keď som niečo jedol, tak iba jeden druh jedla. Napríklad iba rožok a po hodine iba salám a jabĺčka. Ďalej som popíjal zelený čaj na slabšie ukladanie tukov v tele. Pred posilňovaním a po ňom som sa natieral alpovým krémom zo sibírskej borovice. U mňa to intuitívne pôsobilo na lepšie spaľovanie tukov. V posilňovni som si zaviedol intenzívnejší tréning spojený so sťahovaním kladiek na lankách. Ďalej som začal ráno cvičiť pomalé cvičenia ako pri Taiči.

Zistil som, že sa mi energetizujú vnútorné orgány a svaly. Zároveň som strácal pocit hladu. Naďalej chodím na dvojhodinové večerné prechádzky. Začal som diagnostikovať mimoriadne tlstých ľudí a zistil som, že ich svaly a orgány sú vyhladované. Zároveň som zistil, že všetka potrava sa premieňa na tuk a vyhladované orgány neustále pýtajú jesť. Usilujem sa Reiki bioenergiami vlastného tela v momente hladu energetizovať orgány a utíšiť hlad. Zároveň sa predstavou usilujem aktivizovať odbúravanie tukov a ich prísun k orgánom vo vlastnom tele.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.