A 273 – Chcem žiť normálny život – 2004-12-17 17:29:10


Najviac ma trapia moje vztahy. Nemam odvahu pripustit si niekoho k telu. Co sa tyka chlapov, som stale priebercivejsia. Je velmi malo takych, ktori ma dokazu zaujat alebo vyvolat vo mne nejake pocity. Chcela by som zit normalny zivot a zalozit si rodinu – mat vlastny domov, ale bojim sa, ze sa mi to nepodari.

A 273 – Chcem žiť normálny život – 2004-12-17 17:31:00


 

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som zistil, že máte zvláštne schopnosti ako je špiritizmus a tantrické vedomie, teda silne vyvinutú sexualitu. Ide o vnútorné spojenie s najhlbším podvedomím a tým je vlastná sexualita. K zvláštnym schopnostiam patria aj zvláštne stavy psychiky. Bolo by dobre naučiť sa ich ovládať.

Zdravotný stav
Nachádzam menšie zdravotné problémy s lymfatickými uzlinami, ale nič vážne. Ostatné celkom v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je vcelku dobre ukotvený okolo fyzického tela, čo naznačuje na stabilné psychické stavy.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok zvláštnych schopností. Napríklad komunikácia s mŕtvymi osobami. Je to mimoriadne silné.

Sexualita povahy
Je indická a bioenergeticky ide v línii čelo, krk, hruď, brucho a pohlavie. Charakterizuje to obrázok zvláštnej tvorby sexuálnych bioenergií v šedej kôre veľkého mozgu, tzv. mentálna a sugeratívna sexualita. Vytvárate zvláštne psychické stavy. Výnimočné schopnosti treba buď liečiť, alebo zvládnuť meditačne.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a charakterizuje to ambicióznu osobu, ktorá chce niečo znamenať a niečo dosiahnuť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádza sa tu veľa tantrických obrazov a na konci dve milujúce sa postavy. Určité predurčenie pre tantrické meditácie a sexuálnu ezoteriku. Študujte si na mojich stránkach Sexuálnu školu a Tantra sekciu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Príliš veľa sexuálnych obrazov a neschopnosť tieto procesy dostatočne ovládnuť. Ide o vnútornú sexualitu.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu veľká planéta Venuša. Božstvo lásky a zamilovanosti. Potreba v sebe tento fenomén rozvinúť.

Snová astrológia
Skúma vaše pochody v snoch. Tu prežívate obrazy z tantry a islamskej krásy ženského tela. Ráno neschopnosť dobre naštartovať realitu. Treba terapiu a do snov dostať aj niečo iné.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Muž násilník, vojak, ktorý ukradol veci z kostola a zámerne ničil mníšky. Chutilo mu to. Kliatba a nenávisť padla na predka. U vás to vyvoláva vnútorné problémy tohto charakteru.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše rané detstvo. Celková vzrušivosť: do svojho vnútra. Povrchová vzrušivosť: do svojho vnútra. Pohlavná vzrušivosť: na obrazy tantry vo svojom vnútornom svete. Citová vzrušivosť: na zvláštne sexuálne stavy.
Problémové fungovanie s mužmi vôbec.

Traumatické udalosti
Je okolo vás veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje všetko okolo fyzickej sexuality.

Duchovná úroveň
Svoje čudáctvo viete dobre skrývať, obviňujete a útočíte na iných. Etika je zámerne použitá na zakrytie vlastných slabostí.

Joga osud
Máte chuť zvládnuť samu seba.

Saša Pueblo

Pridaj komentár