A 204 – Časté zápaly vaječníkov – 2004-09-16 09:35:55


Veľmi často mám zápal vaječníkov a ženských pohl. orgánov, bolesti podbruška, bolesti krížov a v súčasnosti mi mešká z tohto dôvodu aj menzes.Pravý vaječník mám v poriadku, ľavý nie a podľa lekára mi aj maternica smeruje „naľavo“ Na prechladnutia si dávam pozor, nekúpem sa v studenej vode a snažím sa aj primerane obliekať. Ak zápal cítim, utekám k lekárovi, vyliečime ho antibiotikami, ale stane sa že ani nič necítim a potom prídu komplikácie a mám nevyliečený zápal… O rok si plánujeme s priateľom založiť rodinu a mám obavy z týchto stále sa opakujúcich zápalov.

Saša Pueblo – Časté zápaly vaječníkov – 2004-09-16 09:37:42


Celkovo vám odporúčam nechať skontrolovať štítnu žľazu. Ďalej je vhodné preliečiť celú hormonálnu činnosť prírodnými prostriedkami vo voľnom predaji napr. Melbromenox. Ďalej vám odporúčam, aby ste si preliečili obličky pitím obličkových čajov. Preliečenie obličiek zlikviduje zlú bakteriálnu situáciu v kĺboch a podbruší.
Diagnostika Silva krúžky: u vás sa objavujú v kĺbových spojoch. To naznačuje na určité zdravotné problémy v tejto oblasti vášho tela. Kĺbové spoje sú mimoriadne aktívne a svalstvo a šľachy mimoriadne pasívne.
Reiki diagnostika: tvorba bioenergií je poriadku, všade sa tvoria štandardne.
Diagnostika kyvadlom: odmieta obkresľovať vašu štítnu žľazu, kĺbové spoje a obličky. Tu môžu byť určité zdravotné disharmónie.
Diagnostika Silva údržba: obličky, pečeň, štítna žľaza, maternica – v týchto miestach organizmus dostatočne nerobí kontrolu a údržbu.
Diagnostika automatickou kresbou: kreslím čierne čiary v oblasti hormonálnych žliaz a to štítnej žľazy, nadobličiek, vaječníkov a hypofýzy. .
Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera vám olizuje oblasti hormonálnych žliaz a naznačuje na nutnosť preliečiť tieto oblasti.
Diagnostika aurického vyžarovania: naznačuje na problémové miesta a tými sú hormonálne žľazy. Dané oblasti sú zakreslené krížikmi. Treba tieto miesta preliečiť.
Diagnostika najhoršieho miesta: označuje mi to vašu štítnu žľazu. Treba zvážiť jej kontrolu u lekára.
Diagnostika hormónov: hypofýza – silné výkyvy tvorby hormónov. Štítna žľaza môže byť riziková a treba ju pravidelne kontrolovať. Nadobličky – silný výkyv tvorby hormónov, tiež vaječníky.
Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa pri vašich hormonálnych žľazách postava v brnení a udiera päsťou o tieto žľazy. Naznačuje to na choré miesta. V oblasti štítnej žľazy sa objavuje postava madony s dieťaťom. Naznačuje na zlú imunitnú reakciu.
Diagnostika kineziologická na baktérie: v oblasti kĺbov a maternice je zhoršená bakteriologická situácia. K tomu prispieva aj stav pasivity v obličkách. Baktérie sa dostali do tela cez kontakt so zvieraťom.
Saša Pueblo

 

Pridaj komentár