A 112 – Bolest v chrbte – 2004-05-26 16:37:29


Mam problemy s rukami, casto ma boli hlava, som unavena, citim na lavej strane chrbta bolest. Prosim o zdiagnostikovanie.

Saša Pueblo – Bolest v chrbte – 2004-05-26 16:37:57


Zdravotná diagnostika
Celková zdravotná diagnostika: pri diaľkovom vcítení sa do vášho zdravotného stavu pociťujem oslabenie celej imunitnej reakcie organizmu a všade zvýšené množstvo baktérií a vírusov, ktoré organizmus ťažko likviduje.
Reiki diagnostika: v každom orgáne pociťuje slabé zosávanie bioenergií, ktoré naznačuje na disharmonické miesta.
Diagnostika kyvadlom: nevykazuje žiadne poškodenie orgánov v tele.
Diagnostika Silva: chýba vám poriadny kontrolný systém toho, čo sa vlastne deje vo vašom organizme. Tiež je pasívny systém údržby a opráv. Na veľa miestach vášho organizmu sú demolačné čaty, ktoré vaše orgány deštruujú. Prehnané vyživovanie orgánov a to im škodí. Oslabené vyživovanie do svalov. Všetky tieto skutočnosti naznačujú na problémy v nervovej sústave, ktorá je slabo vyživovaná a pasívna.
Diagnostika dvojníkom: navodzujem si pocit, že sa môžem prechádzať po vašich orgánoch. Vedie ma to do oblasti mandlí, kde je príliš ticho, tak isto do oblasti spánkových lalokov, sleziny, detskej žľazy, k obličkám a slepému črevu. Toto sú najdôležitejšie centrá imunitného systému tela. Všade vládne pasivita a hlboký spánok.
Diagnostika totemovým zvieraťom: mám pocit, že duch zvieraťa požiera vašu slezinu, ktorá produkuje nevhodné látky, ktoré blokujú imunitnú reakciu organizmu. Jednoznačne treba liečiť biochemické pochody v slezine. Nachádza sa na ľavej strane pod pľúcami.
Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára sa kríž v oblasti sleziny.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: nepredpokladám, že klasickými lekárskymi vyšetreniami sa dá zistiť zvláštna biochémia sleziny. Saša Pueblo

Pridaj komentár