Veštectvo. Kmitanie. Ukladanie do pamäte. Spomínanie. Zosávanie energie. Harmónia medzi ľavou a pravou hemisférou. Vyhľadávam spomienky na základe pohybu očí, na základe pohybu svalov, na základe tlakov a pohybov jazyka. Vyhľadávam všetko na základe posunkovej reči.

Niektorí sa ma pýtajú, ako je možné nalievať do hlavy toľko informácií a potom ich vedieť aj vyhľadať, dať do logických súvislostí a nestále svoje postoje meniť a rozvíjať. V skutočnosti, keby som nepoužíval Silvovu metódu, tak by som asi zo všetkého mal poriadny chaos a neporiadok.

V prvom rade som sa naučil ukladať a vyberať spomienky z dlhodobej pamäte na základ určitých techník. Dokážem sa do mozgu koncentrovať tak intenzívne, ako keby som zvieral kus kameňa v ruke. Mimoriadne silnú koncentráciu používam na celú oblasť šedej kôry veľkého mozgu a mozočku.

Zároveň sa dokážem dostať do vešteckého výkonu ako klasicky nadaná veštecká osoba. Tento veštecký stav používam na vyhľadávanie a vyberanie potrebných spomienok. K tomu používam ďalej špeciálne pohyby prstov a rúk. Keby ste ma sledovali, tak nezistíte, že vyhľadávam informácie v mozgu na základe dotykov dvoch rúk o seba a celé telo. Keby ste mi zababrali prsty kriedou, tak by ste po chvíli môjho premýšľania našli biele škvrny na celom oblečení. Občas, keď pojedám čokoládu, tak je to priam pohroma. Čokoláda sa dostane všade. Ďalej vo vešteckom výkone voči vlastným spomienkam používam aj určité hypnotické techniky či už na uloženie, alebo vybavenie si myšlienok a obrazov. Napríklad nacvičujem vyberanie spomienok zo svojej mysle ako slepec.

Potom je tu druhá technika na lepšie zapamätanie, vyberanie spomienok a premýšľanie. Ide o techniku koncentrácie, pri ktorej dosahujem kmitajúci efekt koncentrácie voči neurónom. Na nácvik tohoto fenoménu používam rezonančnú hudbu a blikacie a kmitajúce domáce elektrospotrebiče. Jednoducho všetko vnímam cez rozum ako kmitajúce a nie nehybné. Tak isto koncentrácia do vnútra mysle je hypnotická a kmitajúca.

Potom je tu ešte jeden fenomén a to sú depresívne a melancholické stavy, ktoré sú doprevádzané nasávaním informácií do mozgu. Tu používam technológiu šamanskú, že všetko, čo zapisujem do vnútra mysle, robím aj pomocou šamanských rituálnych obradov. Tým zabraňujem vzniku závažných depresií. Teda sú tu uplatnené špeciálne postupy, aby sa myseľ dala využiť efektívnejšie. K tomuto účelu slúži aj Logistická škola, kde cibrím svoj mozog na lepšie pochopenie ezoteriky.

Pridaj komentár