Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na činnosť neurónov veľkého mozgu a ďalších oblastí. Zároveň po duchovnej stránke môžem sledovať vašu cestu k živej forme Boha vo vás.

Čo sa týka kresťanstva, tak tu ste na dobrej ceste k živému odkazu Boha vo vašich neurónoch. Aby ste napredovali ďalej, je vhodné oddať sa veci náboženskej aj silne emocionálne. Náboženské knižky sú vítané.

V hinduizme sú vaše náboženské postoje nesprávne a mierne pôsobia v negatívnom zmysle na vaše psychické a fyzické zdravie. Mali by ste pochopiť, že náboženstvo a sexualita môžu spolu súvisieť a aj v sexuálnom prejave je veľa Božských prejavov.

V islame je vaša cesta k živej forme Boha nesprávna a negatívna, čo ovplyvňuje váš zdravotný stav. Nemali by ste sa islamu báť a odmietať ho. Skúste si predstaviť, ako roztrháte terajšie prístupy a nájdete aj v islame plno lásky, krásy a umeleckých prejavov.

V budhizme sú vaše náboženské postoje správne a pokiaľ chcete ísť bližšie k živým náboženským odkazom, je potrebné, aby ste mali rada v predstave sochu Budhu a budhistov považovali za svoje deti.

Aj v pravoslávnom systéme si stojíte dobre a postupujete do živého Božieho odkazu vo vašich neurónoch. Aby ste zašli ešte ďalej, je žiaduce, aby ste doslova milovali všetko, čo je pravoslávne. Milovali vo svojich predstavách ako seba samú.

Obrázok č. vyjadruje súčasnú úroveň na ceste k Bohu a obrázok č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.

Pridaj komentár