A 140 – Analýza vzťahu –2004-06-23 16:33:27


Vo vsetkym oblastiach v zivote sa mi neuveritelne dari, no v oblasti partnerskych vztahov akosi neviem nadviazat dobry vztah, posledne sa so mnou rozisla partnerka, ktorej na mne vadilo, ze nie som vo vztahu dominantny a vladne vo mne nervozita, na nej mi vadilo to, ze absolutne nevyjadrovala city ani telom ani verbalne. Prosim o analyzu mojej osobnosti a osobnosti mojej partnerky a ak to viete tak aj identifikaciu pricin zlyhania vztahu.

Saša Pueblo – Analýza vzťahu – 2004-06-23 16:35:10


Partnerský veštecký profil
Zdravotný stav
Vy: mali by ste sa zamerať na svoju hormonálnu činnosť(hypofýza, epifýza, štítna žľaza a ostatné). Preliečte sa hormonálnymi prírodnými prípravkami (nájdete na internete).
Priateľka: problémová štítna žľaza, treba liečiť. Zdravotne ste na seba pôsobili zle.
Psychický stav
Vy: nie je až tak 100 %, treba zvýšiť v tomto smere koncentráciu.
Priateľka: stabilizovaný stav. Všetko v poriadku.
Sexuálne centrum
Vy: je v ústnej dutine a naznačuje na pozostatky detskej sexuality. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré má strach pred gigantickou vagínou.
Priateľka: má sexuálne centrum tiež v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré má čudný vzťah k mužskému pohlaviu. Absolútne nevhodné stretnutie dvoch jedincov.
Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zaujatá sama sebou a sú tu určité sklony mať sa až moc rád. Ešte stále je to v norme.
Priateľka je hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má chuť každého zničiť a ublížiť. Absolútne nevhodné stretnutie dvoch jedincov.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva.
Celková vzrušivosť vy: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. V hĺbke psychiky narcistické sklony. Iná vec je, ako to pôsobí do vonkajšieho sexuálneho života. Citová vzrušivosť: do seba.
Celková vzrušivosť priateľka: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba, tiež pohlavná a citová vzrušivosť. Stretnutie dvoch do seba zamilovaných ľudí.

V prvom rade by ste sa mali zamyslieť nad sebou a svojím smerovaním. Skúste sa zmeniť a nájsť osobné šťastie. Naučte sa mať rád aj iných, nielen seba. Mali by ste veľa snívať o láske a čítať zamilované romány. Seba vidieť ako pustovníka, ktorý dokáže svoju zamilovanosť do seba darovať inej osobe. Saša Pueblo

Pridaj komentár